Южноукраїнські танцюристи вибороли путівки на Чемпіонати Європи та Світу

Четвер, 6 Лютий, 2020 - 14:31

Пара танцюристів клубу «Натхнення», який працює на базі Палацу культури «Енергетик» ВП ЮУАЕС, Дмитро Чорній та Валерія Лозінська в категорії Молодь представлятимуть нашу країну на Чемпіонаті Європи з європейської програми. Змагання відбудуться в Словаччині 6 червня.

Інша пара вихованців «Натхнення» - Владислав Шклярський і Карина Абдулліна – представлять Україну на Чемпіонаті Світу серед Юніорів2 з латиноамериканської програми.

Таке право танцюристи з міста-супутника ЮУАЕС вибороли на змаганнях за Національний Кубок України з танцювального спорту, які пройшли 1-2 лютого в Києві. Звання найкращих учасники виборювали в двох програмах - європейській і латиноамериканській.

Танцювальні пари клубу спортивного танцю «Натхнення» з Южноукраїнська (керівник тренер вищої категорії Людмила Самчинська) були представлені в кожній віковій категорії. Усі вони гідно дійшли до фіналу змагань, здобувши у підсумку 2 перших, 4 других, 3 третіх, 1 четверте, 5 п’ятих і 1 шосте місця. За кількістю призових і фінальних місць це найбільше досягнення за останні роки.

За результатами Кубку України 2020 клуб «Натхнення» став одним з найкращих у нашій країні.