Актив відокремленого підрозділу ГО «УкрЯТ» в м.Южноукраїнськ підбив підсумки роботи за рік і окреслив перспективні завдання

П'ятниця, 27 Грудень, 2019 - 15:51

Лідерський склад і керівники напрямків відокремленого підрозділу громадської організації «Українське ядерне товариство» (ВП ГО «УкрЯТ») в місті Южноукраїнськ 26 грудня підбили підсумки роботи в 2019 році та окреслили завдання на 2020-ий.

«Нам вдалося зробити цього року чимало, - підсумував заступник голови ВП ГО «УкрЯТ» в Южноукраїнську, начальник відділу соціального розвитку ВП ЮУАЕС Валерій Кичак. - Зокрема, наш відокремлений підрозділ Українського ядерного товариства виступав організатором і співорганізатором багатьох загальноміських, обласних і галузевих заходів, у тому числі й екологічних. Проте найголовнішою подією вважаю нашу участь у громадських слуханнях, присвячених продовженню строку експлуатації третього енергоблока. Вона була найбільш представницькою та чисельною. Ми цього прагнули і ми цього добилися».

За словами В. Кичака, не менше роботи на відокремлений підрозділ ГО «УкрЯТ» у місті-супутнику ЮУАЕС чекає і в 2020 році. Максимальну увагу планується приділити, зокрема, активізації діяльності з формування позитивного ставлення громадськості до проблем вітчизняної ядерної енергетики.

Член президії ГО «Українське ядерне товариство», заступник генерального директора ВП ЮУАЕС з кадрів і соціального розвитку Вячеслав Губа в свою чергу закликав не зупинятися на досягнутому і готуватися до вирішення нових складних завдань. Одне з них - проведення в червні 2020 року VI молодіжного форуму УкрЯТ. Він подякував присутнім за активну участь у житті громадської організації, висловивши надію, що Українське ядерне товариство й надалі буде зростати не лише кількісно, а й якісно.

Підбиваючи підсумок наради, голова ВП ГО «УкрЯТ» Георгій Распопін зазначив: «Мені приємно усвідомлювати, що наша молодь активно бере участь у житті підприємства та енергогенеруючої компанії в цілому. Можливо, їх внесок не глобальний, проте з багатьох краплин він збирається в реальні досягнення».

На завершення за активну роботу чотирьох членів ВП ГО «УкрЯТ» нагородили грамотами Українського ядерного товариства.