У Южноукраїнську відбувся VIII міжнародний турнір з боксу на призи профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом»

Вівторок, 24 Грудень, 2019 - 11:50

У Южноукраїнську 20-22 грудня пройшов традиційний міжнародний турнір з боксу серед юнаків на призи профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом». Участь у змаганнях взяли більше 150 спортсменів з України та Молдови.

Участь в южноукраїнському боксерському турнірі брали тридцять команд. 25 з них представляли Україну, в тому числі збірні Южноукраїнська, Рівненської та Запорізької АЕС, 5 – Молдову. За словами тренера з боксу ККСС «Олімп» Миколи Борця, міжнародне представництво обіцяло бути куди ширшим. Турніром цікавилися спортсмени з Литви, Угорщини, Німеччини, Ізраїлю. Однак, через низку об’єктивних причин (відсутність місць для поселення та підготовка до католицького Різдва), боксери цих країн не змогли взяти участь у змаганнях.

«Усі організаційні моменти обов’язково будуть враховані під час підготовки до наступного турніру, - зазначив голова профспілки Южно-Української АЕС Сергій Снітков під час урочистого відкриття турніру. - Сподіваємось, що за два роки - на 10 ювілейні змагання приїде значно більше спортсменів з інших країн. Цього ж року ми раді зустрічати в нашому місті та на Южно-Українській АЕС усіх учасників турніру, що вже став традиційним. Хочу висловити подяку людині, яка не уявляє свого життя без боксу і є одним з організаторів цих змагань – тренеру Миколі Борцю. До нього приходять прості хлопчаки з вулиці, які потім досягають великих результатів і стають справжніми чоловіками».

Взагалі, учасники восьмого южноукраїнського турніру – це хлопці віком від 11-ти до 14-ти років. Бої старших боксерів складалися з трьох раундів по півтори хвилини, молодші билися також три раунди, але по одній хвилині. Поєдинки у Южноукраїнську судила бригада арбітрів з 10 фахівців. Серед них судді міжнародної категорії та заслужені тренери країни.

Турнір тривав три дні. Южноукраїнськ представляли спортсмени відділення боксу ККСС «Олімп», які у підсумку завоювали  6 золотих, 4 срібних та 7 бронзових медалей.

В організаційному комітеті міжнародних змагань підкреслили, такий турнір є унікальним для міст-супутників АЕС. Велика заслуга в його підтримці та високому рівні підготовки належить генеральному директору Южно-Української АЕС Володимиру Лісніченку, голові профспілкового комітету ДП «НАЕК «Енергоатом» Олексію Личу та голові профкому ВП «Южно-Українська АЕС» Сергію Сніткову.