Святий Миколай з ЮУАЕС приїхав до Берізківської школи-інтернату

Субота, 21 Грудень, 2019 - 12:00

Святий Миколай, у ролі якого виступив колектив Южно-Української АЕС, приїхав до Берізківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей» (с. Берізки, Миколаївська обл.). Колектив станції вже багато років опікується цим закладом і щорічно відвідує його під час зимових свят.

Генеральний директор Володимир Лісніченко та голова профкому ВП ЮУАЕС Сергій Снітков передали дітям подарунки від атомників та привітали з Днем Святого Миколая, а творчі колективи ПК «Енергетик» влаштували для дітей справжню казку з іграми та конкурсами. До Берізківської школи передали також третину коштів, які профспілкові активісти забрали під час благодійної акції до Дня Святого Миколая. Сума у 15 тисяч гривень піде на придбання килимків у дитячі спальні.

Директорка школи Зінаїда Халімон подякувала працівникам атомної станції за підтримку і привітала з прийдешнім професійним святом: «Хотіла б привітати всіх з новорічними святами й Днем енергетика. Побажати творчості, наснаги й добробуту кожній сім'ї. Дуже вдячні працівникам, які надають нам допомогу та приділяють увагу до нас і наших дітей».