Спортивний калейдоскоп

Середа, 11 Грудень, 2019 - 15:54

Відбувся 29-й Всеукраїнський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню Енергетика

З метою популяризації здорового способу життя серед населення всіх вікових груп, 7 грудня у місті-супутнику ЮУАЕС відбувся традиційний легкоатлетичний пробіг до Дня Енергетика. На старт спортивного заходу вийшло 95 учасників віком від 5 до 75 років з різних куточків України

Формат пробігу цього року було дещо змінено – пробіг проходив вперше на пішохідній алеї паркової зони біля стадіону «Олімп» ВП ЮУАЕС та на двох дистанціях 3 км для дітей до 17 років та 6 км для дорослих.

Серед дівчат першими фінішували Карина Микитенко (м.Первомайськ), Марина Оляднічук (м.Гайворон) та Дарина Полякова (ЗОШ№2), а серед хлопців Владислав Величко (ЗОШ№1), Ігор Корж та Іван Тетюхін (обоє з м.Олешки).

Серед жінок на дистанції 6 км перемогли Тетяна Кравченко (м.Олешки), Оксана Шуваєва (м.Южноукраїнськ), Альона Кислиця (ВОЗ), а серед чоловіків Олексій Печенюк (ЕРП), В'ячеслав Оголенко (ЕЦ), Олексій Коверник (м.Олешки), Валерій Кузь (м.Гайворон), Вадим Сорока (м.Ізмаїл), Володимир Мальований (м.Херсон).

Наймолодшим та найстаршим учасниками пробігу були п'ятирічна Зоя Громко та 75-ти п'ятирічний Микола Праслов.

 

Пауерліфтер з міста-супутника ЮУАЕС став призером Кубку України

З 6 по 8 грудня в місті Дніпро пройшов Кубок України з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату. Миколаївську область представляли пауерліфтери Касімов Артур (м.Южноукраїнськ) та Денис Бровко (м.Вознесенськ).

Касімов Артур посів 3 місце в жимі лежачи в ваговій категорії до 80 кг з результатом 118 кг. Бровко Денис здобув 2 місце в жимі лежачи в ваговій категорії до 72 кг з результатом 122 кг.

Теги: