Представники ЮУАЕС взяли участь в освітньому проєкті «Колегіум Атомпрофспілки»

Вівторок, 10 Грудень, 2019 - 15:04

Працівники управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС стали учасниками V заключного «Колегіуму Атомпрофспілки» на тему «Атомна молодь обирає медіаграмотне майбутнє».

Захід проходив  6-8 грудня на базі навчально-методичного центру профспілок  Волинської області в місті Луцьк. У навчанні  брали участь працівники ЗАЕС, ХАЕС, РАЕС, Дирекції НАЕК «Енергоатом», АРС, ЧАЕС, СООП, ЧООП, СМСЧ-4, представники Профспілки металургів та гірників України. У процесі навчання присутні мали можливість отримати нові знання та навички у сфері медіа. Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ЦК Атомпрофспілки Людмила Гап’юк зазначила:  «Програма цього освітнього проєкту для відповідальних за інформаційну роботу проводиться вперше, і це дуже вдалий навчальний майданчик для молоді, адже медіапростір постійно розвивається і потрібно відповідати вимогам часу, бути медіаграмотним та вміти критично мислити».

Триденний курс навчання складався з лекцій та практичних занять. Перший день розпочала кандидат філософських наук, викладач суспільних дисциплін Ірина Ковальчук. Вона ознайомила всіх присутніх з найрозповсюдженішими видами маніпуляції і пропаганди та розповіла про базові інструменти перевірки інформації за допомогою засобів критичного мислення.

Другого дня у ролі фахівця-практика виступив керівник освітнього центру «Перспектива» НМЦ «Федерації профспілкових організацій Чернігівської області» Віталій Копиш. Він почав роботу з розбору особистого іміджу профспілкового лідера та базових можливостей соціальних мереж. Обговорили просування інформації та адміністрування спільнот. Окремо розглянули оформлення публікацій з урахуванням особливості алгоритму Фейсбуку. Приємним бонусом для молоді стала оглядова екскурсія містом та відвідини візитівки Луцька - Замка Любарта.

Останній день був не менш насиченим та цікавим для профспілчан. Старший викладач кафедри природничо-математичної освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Віталія Тимчина познайомила з ключовими концепціями медіамесенджерів гаджетів та базовими інструментами створення відеороликів на прикладі командної роботи.