На працівників автотранспортного господарства ЮУАЕС чекають смачні обіди у відновленому буфеті

Понеділок, 9 Грудень, 2019 - 14:27

Після капітального ремонту 6 грудня знову відкрив двері буфет, розташований на території автотранспортного господарства (АТГ) Южно-Української АЕС. Це один з восьми пунктів харчування, що забезпечують атомників гарячими обідами.

Ремонт у буфеті ініціював генеральний директор Южно-Української АЕС Володимир Лісніченко. Роботи тривали майже рік і за цей час приміщення змінилося кардинально: виконано капітальний ремонт водопроводу, каналізації, електромереж. Тепер буфет має окремий вхід, у ньому стало світліше та затишніше, повністю оновлено професійне обладнання. Останнє придбано приватним підприємством «Южноукраїнський комбінат харчування», а на ремонт витрачені сили та кошти ЮУАЕС. Основна частина робіт лягла на плечі працівників ремонтно-будівельного цеху. 

Директор  ПП «Южноукраїнський комбінат харчування» Валентина Єрьоменко говорить: «Ремонт буфету – це, в першу чергу, турбота про людей. Вирішення таких питань підкреслює зацікавленість керівництва атомної станції в тому, аби працівники підприємства мали здорове, збалансоване харчування, що також сприяє раціональній організації робочого процесу. У відновленому буфеті будуть готувати найсмачніші блюда. В меню з’явилося багато нових страв, розроблених нашим технологом та кухарем з урахуванням нового обладнання та сезонних продуктів харчування. Я думаю, що працівники ЮУАЕС оцінять нашу роботу, а ми і надалі будемо старатися, щоб людям було смачно та комфортно».

Протягом дня буфет №17 обслуговує від 70 до 120 осіб. Серед них не лише робітники автотранспортного господарства, а й  працівники інших підрозділів ЮУАЕС. Керівник АТГ Петро Форостяний каже, за час поки тривав ремонт, змогли  насправді оцінити значення буфету: «Ви знаєте, нашим працівникам не вистачало цього буфету. У нас тут дуже хороші та професійні кухарі і їжа в них, як домашня – смачна та поживна, а тепер ще й обстановка буде затишна. Вважаю, що ми зробили велику спільну справу».

 

Теги: