Підбито підсумки 30 Спартакіади Южноукраїнської об’єднаної організації профспілок

Вівторок, 3 Грудень, 2019 - 14:17

30 листопада відбулися заключні змагання 30 спартакіади Южноукраїнської об’єднаної організації профспілок. Цього року її присвятили тридцятій річниці введення в експлуатацію третього енергоблока ЮУАЕС. Участь у спартакіаді взяли 1236 спортсменів з 29 команд.

Проміжні результати спартакіади інтригували до останнього. Усе вирішувалося під час перетягування канату. Цими змаганнями завершувалася цьогорічна олімпіада атомників. Відкривали їх генеральний директор та голова профспілки «Южно-Української АЕС», а також гості – представники президії профкому ДП «НАЕК «Енергоатом». Звертаючись до учасників з напутнім словом, Володимир Лісніченко сказав: «Я знаю, що серед наших спортсменів - працівники підрозділів, які брали участь у ремонті енергоблока №3. 29 листопада ми завершили цю роботу і успішно ввели третій «мільйонник» в роботу. Ремонтну кампанію наше підприємство провело успішно і якісно, тож, хочу сказати слова подяки і висловити переконання, що майбутні змагання і в цілому спартакіаду ви завершите з не менш вдалими результатами». До генерального директора ЮУАЕС долучився і голова профспілкового комітету НАЕК «Енергоатом» Олексій Лич: «Ви ті, ким пишається наша компанія. Ви високо несете не тільки прапор ДП «НАЕК «Енергоатом», а й прапор України. Я хочу сказати, що ви вже переможці. Ви знаходите час, аби регулярно підтримувати своє фізичне здоров’я, що потім допомагає у такій відповідальній роботі, як робота на атомній станції».

Відтепер змагання атомників стануть ще цікавішими та запеклішими, адже проходитимуть за наявності нового обладнання, придбаного за кошти профспілки ЮУАЕС. Як і обіцяв під час відкриття 30 Спартакіади голова профспілкового комітету ВП ЮУАЕС Сергій Снітков, для ККСС «Олімп» було закуплено нове інформаційне табло та акустичну апаратуру.

У змаганнях з перетягування канату участь брали 10 команд. Переможця у цьому виді змагань довелося визначати у додаткових поєдинках. На звання чемпіона претендували команди цеху теплової автоматики та вимірювань,  цеху водо-каналізаційного господарства і теплових мереж, а також військової частини 3044. У підсумку, золоті медалі за перемогу у перетягуванні канату вибороли фізкультурники ЦТАВ.

Переможця загального заліку оголосили під час урочистостей, що відбулися у Палаці культури «Енергетик». За словами головного секретаря Спартакіади, до останнього виду змагань явного лідера не було. Практично на рівних ішли п’ять команд. Це збірні електричного цеху, адміністративно-управлінського персоналу, цеху теплової автоматики і вимірювань, енергоремонтного підрозділу та автотранспортного господарства. Дві з них (АУП та ЦТАВ) у фіналі набрали однакову кількість балів. Абсолютного переможця довелося визначати за додатковими показниками, і ним стала команда адміністративно-управлінського персоналу. На другому місці ЦТАВ, третє у АТГ, а четверте загальнокомандне місце та заохочувальний приз «За чесність та безкомпромісність боротьби у змаганнях» у спортсменів ЕРП.

Під час урочистостей відзначили кращих фізоргів, фізкультурників, суддів та організаторів. Спеціальний приз «За активну участь» отримала команда ради ветеранів ЮУАЕС.