Організація молоді ВП ЮУАЕС провела звітну конференцію

Понеділок, 25 Листопад, 2019 - 15:31

22 листопада Організація молоді первинної профспілкової організації ВП ЮУАЕС (ОМ ППО ВП ЮУАЕС) підбила підсумки річної роботи та обговорила плани на 2020 рік.

Звітуючи перед делегатами, голова організації Михайло Костюченко наголосив на вагомих досягненнях у головному напрямку роботи молодих атомників – виробничому. Енергокомплекс гідно представлено у конкурсі наукових доповідей атомної компанії: здобули друге місце за виробничим напрямком, перше та друге – за соціально-профспілковим. Це найвагоміший показник за останні роки участі у конкурсі.

Боротьба за звання «кращий за професією» на галузевому рівні принесла южноукраїнцям по одному першому, другому та третьому місцю. Михайло Костюченко зазначив, що перемога у цих конкурсах - це не лише саморозвиток, грошові винагороди, призи від організації молоді: «Участь у таких заходах як конкурси наукових доповідей та профмайстерності дає молодим людям нові шляхи, нові стежки для свого розкриття та кар’єрного зростання. Ви можете бути дуже розумними, вправними, проте якщо ви ніде не берете участь, нічим не займаєтесь, вас не бачать. Дуже багато випадків було, коли безпосередні керівники не знали, що в них працює така талановита людина, настільки сильна. І ці конкурси дали поштовх».

Члени Ради організації молоді ВП ЮУАЕС беруть активну участь в профспілковій роботі. У подальшому саме їм належить прийняти естафету від старшого покоління лідерів професійної спілки атомників, тож велика увага приділяється навчанню та тренінгам, які організовує Атомпрофспілка.

Цього року молоді працівники АЕС не лише були активними учасниками екологічних толок, а й встановили сміттєзбірники на скелі Пугач. Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, мешканцями якого організація молоді опікується від початку його існування, цього року передали кошти на придбання бойлера для душових. Вже вдруге проведено турнір з шашок для дітей закладу.

Команда КВН Южно-Української АЕС «Ремонту не підлягає» цього року здобула друге місце у конкурсі Атомпрофспілки, а збірна спортсменів Южно-Української АЕС виборола «срібло» у командному заліку Спартакіади молодіжного об’єднання галузі. На місцевому рівні молоді атомники продовжують традицію проведення турнірів з більярду, пейнтболу, спортивного орієнтування, пляжного волейболу.

Організація молоді енергокомплексу не залишає поза увагою профорієнтаційну, інформаційну та іміджеву роботу - активно наповнюються сторінки у соцмережах, наразі триває традиційний фотоконкурс. Роботи переможців планують включити до іміджевого календаря.

Підсумовуючи річну роботу своєї організації, делегати звітної конференції ОМ ППО ВП ЮУАЕС одноголосно визнали її задовільною та затвердили план на наступний рік. З-поміж нововведень – пропозиція провести енергоквест серед молоді, щоб популяризувати знання з історії енергокомплексу та краю.

Того ж дня відбулася конференція організації молоді Южноукраїнської об’єднаної організації профспілок, до якої входить ОМ ППО ВП ЮУАЕС. Її роботу також визнано задовільною.