Організація молоді ВП ЮУАЕС провела XIV турнір з більярду «Вільна піраміда»

Середа, 13 Листопад, 2019 - 10:05

Організація молоді Южно-Української АЕС вже вчотирнадцяте провела турнір з російського більярду «Вільна піраміда» для працівників підприємства. Ініціатори батлу відзначили, що серед енергетиків завжди знаходиться багато прихильників цієї гри. 

Починаючи з 2018-го, турнір «Вільна піраміда» в Южноукраїнську проводиться двічі на рік, аби всі охочі могли спробувати свої сили. Цього разу участь у заході взяли 18 гравців, тож боротьба за призові місця була запеклою. Турнір тривав з обіду і до пізнього вечора. Жодна з партій не далася легко.

Гравці зазначають, що всі супротивники сильні, адже постійно тренуються та підвищують рівень професійності. «Більярд – це віртуозна гра, яка вимагає концентрації уваги, витримки та чітких рухів, - підкреслює представник організації молоді ВП ЮУАЕС Дмитро Твердохліб. – Нам приємно бачити, що серед працівників підприємства є багато тих, хто полюбляє активно проводити своє дозвілля».   

Переможцем турніру став Андрій Заворотній, заступник начальника реакторного цеху №1 ВП ЮУАЕС. Він постійний учасник змагань з більярду і неодноразово потрапляв до трійки лідерів. Втім, перше місце завоював тільки зараз.

Черговий турнір «Вільна піраміда» для працівників енергокомплексу проводитимуть на початку весни наступного року.