Спортивний калейдоскоп

Вівторок, 5 Листопад, 2019 - 16:11

ПАУЕРЛІФТИНГ

Южноукраїнці тріумфально виступили на Чемпіонаті Світу Міжнародної бездопінгової федерації пауерліфтингу. Змагання проходили в німецькому місті Халле 26-27 жовтня.

Нашу державу представляли шість спортсменів, троє з яких вихованці тренера спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС Олександра Іванова. Всі вони здобули нагороди найвищого ґатунку, ставши переможцями. Так, Сергій Денисов (електроцех ВП ЮУАЕС) з результатом триборства 485 кг (присів зі штангою вагою 185 кг, віджав від грудей лежачи 120 кг та виконав тягу штанги вагою 180 кг) став першим у ваговій категорії до 100 кг серед ветеранів 60-64 роки в безекіпірувальному дивізіоні. Його колега по команді Олександр Мушинський (електроцех ВП ЮУАЕС) виборов першість як у ваговій категорії до 82,5 кг, так і в абсолютній першості в екіпіруванні з результатом 582,5 кг (215, 142,5 та 225 кг відповідно). Южноукраїнка Людмила Іщенко здобула перемогу серед жінок у ваговій категорії до 80 кг у віковій групі 55-59 років з результатом 300,5 кг, встановивши при цьому в жимі рекорд світу – 70,5 кг.

ШАХИ, ШАШКИ

З 29 жовтня по 2 листопада в Палаці культури «Енергетик» ВП ЮУАЕС відбувся 11-й Всеукраїнський турнір «Золота осінь-2019». У турнірі взяли участь 80 шахістів шашкістів з різних регіонів України.

У змаганнях з шахів перемогли Микола Устьянцев, Лідія Сухініна (обоє – Рада ветеранів ВП ЮУАЕС), а також южноукраїнські школярі Максим Кожевніков (ЗОШ №4) та Алла Твердохліб (ЗОШ№ 2).

Напружена боротьба за першість у турнірі з шашок завершилась перемогою киянина Віктора Коваленка. Другим фінішував Сергій Звонілов з Миколаєва. На третьому місці Марія Шманенко з Києва, вона стала першою серед жінок. Поміж ветеранів перемогу здобув Олександр Ананьєв з Миколаєва. В бліц–турнірі (швидка гра) тріумфаторами стали юні южноукраїнці Поліна Павлова (ЗОШ №2), Сергій Звонілов, Михайло Білоусов (ЗОШ №3) та Марія Рудницька (ЗОШ № 1).