Профспілковий комітет Южно-Українського енергокомплексу - серед благодійників доброчинної акції «Дзвони наших сердець»

Вівторок, 5 Листопад, 2019 - 09:16

У Южноукраїнську 4 листопада оголосили підсумки доброчинної акції «Дзвони наших сердець». Її ініціатор - благодійний фонд сприяння освіті «ХХІ століття». Цього року городяни збирали кошти для восьмирічного Кирила Коваленка. Зібрана сума виявилася найбільшою за весь час проведення заходу.

Волонтери цілодобово чергували на площі біля Палацу культури «Енергетик», обходили місцеві організації та підприємства, стояли біля супермаркетів. Кошти рахували у відділенні одного з банків міста. За даними керуючого фінансової установи, було зібрано 53 монети іноземних валют, 35 тисяч 693 українські монети вагою 104,9 кг та 10 тисяч 730 купюр.

 92 тисячі 846 гривень 25 копійок. Таку суму вдалося акумулювати южноукраїнцям для лікування та реабілітації маленького земляка, який хворіє на дитячий церебральний параліч (ДЦП). Голова благодійного фонду «ХХІ століття», начальник управління освіти Юрій Сінчук наголошує: «З року в рік активність людей зростає. Незважаючи на негаразди у країні, у місті, особистому житті такі заходи об’єднують  і вкотре доводять, що чуже горе ніколи не буває чужим».

Не залишились осторонь проблем Кирила Коваленка і працівники Южно-Українського енергокомплексу. Традиційно свій внесок зробив профспілковий комітет ВП ЮУАЕС. Цього року на рахунок хлопчика направлено 10 тисяч гривень. «Ми не відмовлялись і не відмовимось від участі в таких акціях. Навпаки, ми розглянемо питання щодо збільшення цієї благодійної допомоги», -  зазначив голова профкому Сергій Снітков, -  «Я хочу звернутись до усіх мешканців міста: давайте пам’ятати, що сьогодні люди, які потрапили в складні життєві умови, яких спіткала біда, не мають належної підтримки на державному рівні. Тож ми, виділивши по гривні або більше із заробітної плати, можемо разом зробити масштабну роботу, кінцевою метою якої стане поліпшення стану людини, покращення її життя. Працівники Южно-Української АЕС змогли переконатися в цьому на прикладі благодійної акції «Ветеран». Профспілковий лідер також зазначив, що за умови необхідних медичних показників профспілковий комітет допоможе батькам пролікувати хлопчика у медичному центрі «Товмед», який спеціалізується на лікуванні таких хвороб.