Вітаємо з новосіллям

Четвер, 31 Жовтень, 2019 - 14:37

Список тих, хто перебуває на квартирному обліку у відділі соціального розвитку ВП ЮУАЕС, 30 жовтня зменшився на одну особу. Технік з документації цеху вентиляції та кондиціонування повітря Тетяна Олексієнко отримала ордер та ключі від двокімнатної квартири.

Квартиру виділено з фонду вторинного житла. Її попередній господар звільнив і передав як відступне після покращення власних житлових умов, здійсненого завдяки безвідсотковій позиці підприємства. 

Тетяна Олексієнко працює у ВП ЮУАЕС 22 роки. Вона добре знана серед любителів спорту Южно-Українського енергокомплексу та міста-супутника. Багато років працювала баскетбольним тренером у спорткомплексі підприємства. А перейшовши на основне виробництво в один з цехів атомної станції, заняття спортом не полишила - продовжує тренувати дитячу баскетбольну команду.

На власне житло разом з сином  Тетяна чекала більше 21 року. Тож її сьогоднішні емоції добре зрозумілі: «Я дуже рада! Квартира, яку я отримала, повністю готова під житло. Тож найближчим часом ми відсвяткуємо новосілля».

Приємну місію з передачі ордеру та ключів виконала заступник генерального директора з економіки та фінансів ВП ЮУАЕС Анжела Савастру. Вітаючи нову власницю житла, вона наголосила, що практику виділення позик на покращення житлових умов і надання вторинного житла на підприємстві буде продовжено. Є надія й на інші перспективи. «Ми дуже сподіваємось, що в майбутньому році у нас компанія розпочне житлове будівництво, і програму забезпечення житлом наших працівників ми будем ще більше розвивати», - має надію Анжела Савастру.

За інформацією начальника відділу соціального розвитку ВП ЮУАЕС Валерія Кичака, сьогодні  на квартирному обліку на підприємстві перебувають 598 сімей. Ті, хто нині перші в списку, стоять на черзі по 20 років. «І це дуже довго і дуже прикро, - зазначає він. - Хоч слід зауважити, що 2019 рік є вдалим для нашого підприємства. Ми отримали дозволи і змогли реалізувати нашим працівникам 36 квартир у будинку №11 по вул. Дружби народів. Із цих 36 сімей на сьогодні вже 3 сім’ї передають нам як відступне свої квартири. Крім цього, ми оформляємо і надамо до кінця року 11 позик на придбання житла на вторинному ринку. Я думаю, що цю програму, не зважаючи на проблеми, які є з фінансуванням, буде виконано».