Партнери ЮУАЕС - колектив відділення АТ «Ощадбанк» - отримав звання «Краща команда 2019»

П'ятниця, 25 Жовтень, 2019 - 15:41

Южноукраїнське відділення Ощадбанку, що по вулиці Дружби народів, увійшло до десятки номінантів у своїй мережі і отримало звання «Краща команда 2019». Для невеликого колективу з 12 працівників це значна перемога, адже правління виділило їх серед більш як тисячі інших представництв держбанку. Оцінювались якість обслуговування клієнтів та ефективність роботи філії.

У місті-супутнику АЕС АТ «Ощадбанк» працює з 1994 року. Надає послуги фізичним особам, представникам бізнесу. Майже третина мешканців Южноукраїнська – клієнти цієї фінансової установи.

З 2012 року Ощадбанк співпрацює з Южно-Українською АЕС за зарплатним проектом. Понад 70% персоналу енергокомплексу отримує кошти на платіжні картки цього банку. Як преміум-клієнтам атомникам пропонують привілеї під час оформлення депозитів та використання кредитних продуктів.

«Наш колектив – як родина, де кожен готовий допомогти один одному і вже разом працювати на результат, - зазначає керуюча філією АТ «Ощадбанк» Світлана Боровець. - Завдяки злагодженій роботі всіх співробітників южноукраїнській філії і вдалося досягти найвищої оцінки, діставши звання «Краща команда 2019».