В Южноукраїнську стартувала благодійна акція «Дзвони наших сердець»

Вівторок, 22 Жовтень, 2019 - 10:41

У місті енергетиків 21 жовтня стартувала дев`ята благодійна акція «Дзвони наших сердець». Цього року городяни збиратимуть кошти для учня першого класу ЗОШ № 4 Кирила Коваленка.

У хлопчика - дитячий церебральний параліч (ДЦП) та захворювання легень (синдром Вільямса-Кемпбела). Він потребує тривалої та дороговартісної реабілітації. Кирило єдина дитина у родині, і до цього часу батьки самотужки боролися із хворобами сина. Їм вдалося досягти значних результатів в лікуванні дитини, однак власних сил не вистачає. В сім`ї працює лише тато. Євген Коваленко - токар автотранспортного господарства Южно-Української АЕС, а мама доглядає за сином. Яна Коваленко зізнається: «Було дуже важко зважитися на участь в акції, адже я до цих пір не можу звикнути до того, що моя дитина хвора, і важко сказати про це людям. Я хочу подякувати всім, хто візьме участь у цій акції, і хочу, щоб усі діти були здорові».

Щоб стати учасником акції та допомогти маленькому земляку, слід прийти до Палацу культури «Енергетик». Там учасники заходу заповнюватимуть монетами клітинки на площі, а також можна опустити гроші в скриньку. Протягом тижня в місті працюватимуть волонтери – старшокласники шкіл та гімназії. Підлітки чергуватимуть у найбільш людних місцях та відвідають організації і підприємства міста. Одну зі скриньок традиційно поставили у Храмі Христа Спасителя. Церковні дзвони щоденно нагадуватимуть южноукраїнцям про благочинний захід, а прихожани збиратимуть кошти на лікування Кирила до Дня Святого Миколая.

Акція завершиться 25 жовтня о 16.00, тож у кожного з нас є час на те, щоб долучитися до загального дзвону южноукраїнських сердець!