На Южно-Українській АЕС побували учасниці проекту «Дівчата STEM»

П'ятниця, 18 Жовтень, 2019 - 09:12

У Національний День дівчат в технологіях 25 представниць Южноукраїнської гімназії №1 побували з екскурсією на Южно-Українській АЕС.

Учасниці проекту «Дівчата STEM» (Science – наука, technologe – техніка, engineering – інжиніринг, mathematics – математика) - старшокласниці. Програма направлена на подолання гендерних стереотипів у виборі професії та підвищення зацікавленості дівчат у науках і технологіях.

Дізнатися про роль жінки в атомній енергетиці та переконатися у відсутності поділу на «жіночі» та «чоловічі» професії - такою була мета юних екскурсанток. Під час візиту вони побували на відомчій метеостанції та в еколого-хімічній лабораторії відділу охорони навколишнього середовища ЮУАЕС.

Після екскурсії одна з учасниць програми учениця 11-В класу Кристіна Єфімчук поділилася власними висновками: «Під час екскурсії я переконалася, що на Южно-Українській АЕС немає поділу на «чоловічі» і «жіночі» професії. Працівники підприємства підтвердили, що як метрологом, так і інженером, хіміком чи керівником можуть бути і чоловіки, і жінки. Ми зрозуміли, що можна обирати будь-яку професію, яка тобі до душі, і не керуватись при цьому якимись гендерними стереотипами».