Представники організації молоді ЮУАЕС взяли участь у 2-му Колегіумі Атомпрофспілки

Середа, 9 Жовтень, 2019 - 15:46

Представники організації молоді ЮУАЕС взяли участь у 2-му Колегіумі Атомпрофспілки. Колегіум - це освітній проект, який було започатковано Атомпрофспілкою з метою розвитку компетенцій молодих членів організації. Перший «пілотний» колегіум відбувся у квітні цього року, а другий - з 4 по 6 жовтня у Чернігові.

Навчання проходило під керівництвом викладачів чернігівського «Навчально-методичного центру» Федерації профспілкових організацій. До речі, центр був визнаний лідером профспілкового навчання України в 2019 році. У ролі експерта та співмодератора деяких сесій виступив заступник голови Атомпрофспілки України Павло Прудніков. Участь у колегіумі взяли 29 молодих спеціалістів, серед яких були представники всіх АЕС України, ДП «НАЕК «Енергоатом», Східного гірничо-збагачувального комбінату, ВАТ «Радон» і ДП «Державний науково-технічний центр з ядерної та радіаційної безпеки».

Навчальна програма складалась з серії лекцій і практичних занять. Перший день профспілковці присвятили вивченню структури трудового колективу через призму теорії поколінь (X, Y, Z). Мета — підвищити мотивацію профспілкового членства, збільшити кількість профактиву, застосовуючи індивідуальний підхід до кожного працівника. Також було проаналізовано стратегію Організаці молоді Атомпрофспілки. Решта заходу була присвячена розвитку менеджерських якостей молодих лідерів. За допомогою тренерів учасники розбиралися в тонкощах формування управлінських рішень, особливостях горизонтальних комунікацій та отримали лайфхаки з управління робочим часом.

Заняття проходили в дружній атмосфері, а після навчання учасники отримали можливість насолодитись оглядовою екскурсією містом і переглянути матч чернігівської «Десни». Молоді фахівці отримали купу вражень, знайомства і нові знання, які неодмінно стануть у нагоді в профспілковій діяльності.