На Южно-Українській АЕС стартувала благодійна акція «Ветеран – 2020»

П'ятниця, 4 Жовтень, 2019 - 14:22

На Южно-Українській АЕС стартувала десята благодійна акція «Ветеран-2020». Це генеральний директор ВП ЮУАЕС оголосив під час святкового заходу з нагоди Міжнародного Дня людини похилого віку. Його відзначили 1 жовтня в Палаці культури «Енергетик».

Підприємство не може стояти осторонь, адже серед тих, хто нині на заслуженому відпочинку, чимало колишніх будівельників і енергетиків, підкреслив генеральний директор АЕС. Володимир Лісніченко та голова профкому ВП ЮУАЕС Сергій Снітков передали южноукраїнським пенсіонерам слова подяки та побажання міцного здоров’я, миру і злагоди. Вони закликали городян, службовців і підприємців долучитись до доброчинного проекту атомників. Профспілковий лідер зазначив: «Це потрібна і вдячна справа. Те, що ми робимо для наших ветеранів, досить суттєва підтримка. Повірте, 100 гривень, які зможуть допомогти людині, не візьмуться з повітря. Їх необхідно заробити, зібрати і віддати в потрібний момент. Я запевняю, що цю акцію на ВП ЮУАЕС продовжуватимуть. Тим паче, що чимало її учасників - це представники молодого покоління, яким не байдуже до того, як живуть їх земляки».

Святковий вечір для двох сотень городян поважного віку було організовано спільними зусиллями міської влади та Южно-Української атомної електростанції. Під час заходу душі присутніх зігрівали не лише теплі слова та побажання. Чимало творчих подарунків для гостей підготували колективи Палацу культури «Енергетик» та міського Центру культури і дозвілля.