Четвер, 12 Вересень, 2019 - 12:04

ВЕЛОМАРАФОН «ЗАЛІЗНА СОТНЯ»

Працівники ВП «Южно-Українська АЕС» стали учасниками міжнародного веломарафону «Залізна сотня».

Четвертий рік поспіль околиці одного з найбільших міст  – промислового Кривого Рогу об’єднують велосипедистів зі всієї України і не тільки. Основною метою проведення веломарафону є залучення людей різних професій і віку до здорового та активного способу життя.

Змагання відбулися 7 вересня. Цього року до спортивного заходу приєдналися більш як 650 велосипедистів віком від 12 до 70 років. Учасникам марафону було запропоновано подолати дві дистанції – 55 та 100 км. Екстремальний маршрут проходив повз численні території шахт, працюючі та забуті кар’єри, відвали порід, польовими дорогами і бездоріжжям. За словами спортсменів, місцеві краєвиди інколи нагадували місячні та марсіанські кратери. Певні труднощі гонщикам створювали і погодні умови – дуже тепла та суха осінь, і, як наслідок, курява з пилу, на який щедра ця місцевість.

До «Залізної сотні» долучилися четверо працівників ВП ЮУАЕС:

Максим Сапай (служба налагодження та випробування обладнання) здолав дистанцію за 3 години 43 хвилини 37 секунд, фінішувавши п’ятим серед всіх учасників змагань (у віковій групі 33-44 роки зайняв 2-місце);

Олександр Бурцайло (комбінат культурно-спортивних споруд) дістався фінішу 21-м за 4 години 11 хвилин 25 секунд (у віковій групі 45-59 років посів 3-місце);

Ігор Кириленко (електроцех) проїхав весь шлях за 5 годин 06 хвилин 20 секунд та був 107 (і 42-м віковій групі 33-44 роки );

Віталій Рожок (енергоремонтний підрозділ), який, подолавши 85 км велогонки, був змушений зійти з дистанції з технічних причин (декілька проколів коліс).

Попереду на южноукраїнських велогонщиків чекають не менш екстремальні гонки в м. Одеса на Куяльнику та фінальний веломарафон любительського Кубка України з кросу-кантрі у столиці.

ПЛАВАННЯ

Працівник ЮУАЕС здобув три перемоги в міжнародному турнірі з плавання. Представник ЮУАЕС Олексій Гайдук здобув три перемоги в міжнародному турнірі з плавання в категорії «Мастерс». Щорічні змагання «Кубок Лева» проходили 7-8 вересня у м. Львів. У турнірі взяли участь близько 200 плавців. Олексій Гайдук (електроцех ЮУАЕС) виступав у складі збірної Атомпрофспілки. Він здобув три перемоги на дистанціях 50 м, 100 м, та 200 м брасом у віковій групі 40-45 років.