Ветерани ЮУАЕС відзначили День фізичної культури та спорту

Середа, 11 Вересень, 2019 - 09:07

14 вересня в Україні традиційно відзначать День фізичної культури та спорту. Спортсмени-аматори ветеранської організації Южно-Української АЕС вже привітали один одного з цим днем, адже для багатьох із них зайняття спортом давно переросло з хобі у спосіб життя. Нині ветерани-атомники мають потужну спортивну спільноту. Шахи, плавання, біг, шашки, настільний теніс, спортивне орієнтування, велоспорт, перетягування канату – ось перелік дисциплін, в яких здобуваються численні кубки та медалі.

Лідія Андріївна Сухініна, колишній інженер з ремонту обчислювальних систем цеху теплової автоматики і вимірювань, 12 років тому стала ініціатором створення такої спільноти. Все життя вона захоплювалась шахами, і після виходу на заслужений відпочинок вирішила залучити решту своїх колег  до активного дозвілля. «Мені здається, що це був найоптимальніший варіант, адже люди після виходу на пенсію часто губляться, не знають куди витратити свій вільний час. Зараз ми активно беремо участь у спартакіадах та змаганнях, які організовує атомна станція та її профспілковий комітет», - коментує Лідія Андріївна.

9 вересня спортсмени зустрілися в головному офісі Ради ветеранів, привітали один одного, обмінялися спогадами та новинами. А найактивніші отримали грошові заохочення. На це пішли кошти, зібрані під час проведення безстрокової благодійної акції «Ветеран» на Южно-Українській АЕС.

Започаткована майже 10 років тому, вона має на меті надання матеріальної допомоги ветеранським організаціям АЕС і міста. Кошти надходять за рахунок добровільних відрахувань з заробітної плати персоналу підприємства.