Визначено переможців конкурсу профмайстерності серед чергових дозиметристів ВП ЮУАЕС

Середа, 4 Вересень, 2019 - 14:26

3 вересня підбили підсумки конкурсу професійної майстерності серед чергових дозиметристів цеху радіаційної безпеки ВП ЮУАЕС. У підрозділі такі фахові змагання намагаються проводити щороку, аби мотивувати молодих працівників до покращення своїх професійних навичок та підвищення рівня кваліфікації.  

До чергових дозиметристів у цеху радіаційної безпеки високі вимоги. Вони повинні добре знати, як іонізуюче випромінювання впливає на людину, а також фізику ядра і математику, щоб правильно розраховувати дозволений час роботи у контрольованій зоні.

«Наша молодь демонструє гарні результати, - каже начальник ЦРБ ВП ЮУАЕС Володимир Бояріщев. – Протягом останніх п’яти років жодного разу не повертались з відомчого конкурсу профмайстерності без призових місць». 

Свої сили у станційному конкурсі професійної майстерності вирішили спробувати четверо молодих дозиметристів. Середній вік учасників – 25 років. Вони вже декілька років працюють на підприємстві і мають достатній досвід. За словами старшого начальника зміни ЦРБ ВП ЮУАЕС Володимира Смєлова, учасники йшли практично «на рівних» упродовж усього фахового змагання.

З різницею у декілька балів переміг Віталій Кошовенко, який і представлятиме ЮУАЕС на галузевому конкурсі професійної майстерності. Друге місце посів Володимир Борщ, а на третьому – Артем Томенчук. Усі призери згідно зі спільним рішенням адміністрації та профкому підприємства отримають грошові винагороди.