Запрошує «Вдохновение»

П'ятниця, 16 Серпень, 2019 - 14:28

Народний ансамбль бального танцю «Вдохновение», який багато років працює на базі Палацу культури ВП ЮУАЕС «Енергетик», запрошує майбутніх зірочок віком від 4-х років зануритися у казку грації та пластики. Тут чекають на всіх бажаючих!

Збори колективу відбудуться 1 вересня о 19:00 у концертній залі ПК «Енергетик».

  Ансамбль «Вдохновение» існує з перших днів створення міста-супутника ЮУАЕС. За ці роки в колективі виховано багато талановитих танцюристів: чемпіонів України, володарів кубків України в усіх вікових категоріях, призерів чемпіонату світу та міжнародних змагань. У творчій скарбниці колективу є перемоги на міжнародних фестивалях у різних країнах Європи та світу.

Спортивний бальний танець складається з Європейської програми, до якої входять  повільний вальс, танго, віденський вальс, квікстеп, фокстрот, та Латиноамериканської програми – самби, ча-ча-ча, румби, пасадобля і джайва. Ці танці поєднують у собі характер і культуру різних країн світу.   

Незмінний художній керівник народного ансамблю бального танцю «Вдохновение»  тренер вищої та суддя міжнародної категорій Людмила Самчинська наголошує: «Танцювальне мистецтво посідає значне місце в моральному, фізичному та естетичному вихованні людини. Танець виступає як засіб спілкування. Саме в ньому кожен з нас може розвиватися так, як бажає сам, оскільки танець безмежний, танець чарівний, танець різноманітний…»