Літній відпочинок ветеранів Южно-Української АЕС

П'ятниця, 16 Серпень, 2019 - 09:55

Колишні працівники Южно-Української АЕС, які перебувають на заслуженому відпочинку і є членами профспілки атомної станції та сплачують профспілкові внески, активно користуються можливістю відпочити і оздоровитися. Так, за даними Ради ветеранів Южно-Української АЕС, у період з жовтня минулого  року по серпень нинішнього оздоровились і відпочили за профспілковими  путівками 156 пенсіонерів. З них 57 ветеранів поправили своє здоровя у санаторіях України, 76 відпочили на морському узбережжі і 27 обрали базу літнього відпочинку «Дружба», яку утримує ЮУАЕС.

За словами голови Ради ветеранів Южно-Української АЕС Миколи Сидорова, на обліку в організації нині перебуває 2292 особи. 1333 з них не втратили звязку з рідним підприємством, залишились членами профспілки атомної станції і продовжують сплачувати профспілкові внески. Таким чином, вони користуються тими ж пільгами, як і ті, хто працює.

«Часто ми навіть «підстраховуємо» колег, розподіляючи пенсіонерам  так звані «гарячі» путівки, - розповідає Микола Сидоров. - Наприкінці кожного року, коли вони приходять сплачувати профспілкові внески на наступний рік, то мають можливість написати заяву на виділення путівок на літній відпочинок.  Коли з'являються путівки, волонтери Ради ветеранів телефонують тим, хто виявив бажання відпочити. Одним з найдоступніших видів літнього відпочинку є база атомної станції «Дружба», що в Рибаківці.  Кожного разу в період формування триденного або шестиденного заїзду в «Дружбу» ті, хто відповідає за наповненість заїзду, телефонують нам і запрошують пенсіонерів на вільні місця. За окремою заявою профспілка за можливості також надає пенсіонерам путівки до санаторіїв на лікування».

На фото: родина Урсул на відпочинку.