Генеральний директор Южно-Українського енергокомплексу Володимир Лісніченко взяв участь у партнерській перевірці АЕС Темелін

Понеділок, 12 Серпень, 2019 - 11:57

Генеральний директор ВП «Южно-Українська АЕС» Володимир Лісніченко виступив відповідальним представником команди експертів під час партнерської перевірки Всесвітньої асоціації організацій, що експлуатують атомні станції (ВАО АЕС) на АЕС Темелін у Чехії.

Згідно з покладеними обов’язками відповідального представника з 29 липня по 3 серпня Володимир Лісніченко знайомився зі звітами про спостереження, які оформляли члени команди ВАО АЕС, надавав допомогу керівнику команди та провідним експертам за напрямками перевірки. Разом з директором АЕС Темелін він брав безпосередню участь у обходах об’єктів і підрозділів атомної станції, знайомився з роботами, направленими на підвищення безпеки та надійності, а також з позитивними практиками і проблемними напрямками діяльності атомної станції, до складу якої входять два  енергоблоки типу ВВЕР-1000.

Проведення партнерських перевірок ВАО АЕС із залученням міжнародних фахівців сприяє підвищенню рівня безпеки та обміну досвідом експлуатації атомних електростанцій. Очолювати команду експертів регіонального центру – відповідальна та складна місія, що дозволяє оцінити досвід інших АЕС, який у подальшому можна застосувати для розвитку атомної енергетики України.