Профспілка ВП ЮУАЕС оздоровила дітей з соцготелю

Вівторок, 9 Липень, 2019 - 12:26

Двадцятеро вихованців комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» (ЦСПРД) відпочили на морі у Коблево завдяки профспілці ВП ЮУАЕС.

Колектив ВП ЮУАЕС з перших днів існування закладу тісно співпрацює з ЦСПРД у декількох напрямках. Оздоровлення вихованців – один з найважливіших. Уже багато років поспіль діти з величезним задоволенням проводять свій літній відпочинок на морі. Цього року їх гостинно приймали в оздоровчому комплексі санаторного типу «Аннсвет»
(с. Коблево).

За 10 днів перебування в оздоровчому комплексі діти насолодилися прекрасним відпочинком – досхочу накупалися в теплому морі, поніжилися під сонцем, надихалися морським повітрям, побудували сотні пірамід з піску, пробігли не один кілометр пляжем. Діти проживали в умовах, які сприяли повноцінному оздоровленню – комфортні двомісні номери, комплексне харчування, сучасний дитячий та спортивний майданчики, зелені зони відпочинку, басейн.

Як зазначає директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Ярослава Мельник: «Оздоровлення кожної дитини в літній період – це пріоритетне завдання для нас, адже більшість наших вихованців мають проблеми зі здоров’ям. Враховуючи сімейні обставини, в яких вони опинилися, ми розуміємо, що іншого шансу відпочити на морі в них просто не буде. Тому ми щиро дякуємо трудовому колективу енергокомплексу на чолі з генеральним директором Володимиром Лісніченком, а також профспілковому комітету під головуванням Сергія Сніткова за надану можливість».