Оркестри Палацу культури ЮУАЕС здобули Гран-прі та перше місце на Міжнародному фестивалі

Четвер, 27 Червень, 2019 - 11:00

Оркестри Палацу культури ЮУАЕС здобули Гран-прі та перше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої і юнацької творчості «Чорноморські зірки», що відбувся 17-23 червня в смт Кароліна-Бугаз Одеської області.

Конкурс проводився у декілька номінаціях: вокал, хореографія, цирк, розмовний жанр, інструментальна музика, театри мод і модельні агентства. Учасники могли виступати у вікових категоріях від 3 до 25 років, а  також у категорії «Професіонали».

У інструментальному жанрі брали участь 13 колективів, 2 з яких представляли ПК «Енергетик». Професійне журі високо оцінило виступи артистів з міста-супутника ЮУАЕС. Зразковий оркестр народних інструментів «Колорит» (керівник Оксана Пилипова) отримав Гран-Прі. До того ж творчий колектив отримав сертифікат на 1000 євро для участі в Міжнародному фестивалі, який відбудеться у Болгарії в 2020 році.

Перше місце у народного інструментального ансамблю «Візерунки» (керівник Володимир Корольов). Крім того, під акомпанемент цього колективу представила натхненну програму українських пісень южноукраїнська співачка Ольга Сорокіна, яка теж отримала диплом 1 ступеня. 

Фестиваль проводився Міжнародною громадською організацією «Європейська молодіжна ліга» за сприянням «Всеукраїнської музичної спілки». Керівник зразкового оркестру народних інструментів «Колорит» Оксана Пилипова зазначає: «У конкурсі брали участь дивовижні колективи з усіх кінців України з дуже високим рівнем виконавської майстерності. Завдяки чудовій організації та гарному місцю проведення на березі Чорного моря, свято творчості пройшло в теплій дружній атмосфері».