Хористи Палацу культури ЮУАЕС вибороли Гран-прі Всеукраїнського фестивалю

Вівторок, 25 Червень, 2019 - 15:08

Народний хор української пісні «Любисток», що діє на базі Палацу культури  ЮУАЕС, став володарем Гран-прі V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу пісенної творчості «Пісенний драйв», який проходив з 20 по 23 червня в м. Очаків.

На фестиваль з’їхались професійні виконавці та аматори, композитори, поети-пісняри, солісти-вокалісти, ансамблі, гурти народних музик і колективи навчальних закладів культури та мистецтв з 14 областей України. Кожен учасник виконував по 2 твори. «Пісенний драйв» тривав три дні, під час яких учасники фестивалю мали можливість не лише обмінюватися досвідом і відвідувати майстер-класи, а й відпочити на березі Чорного моря. Завершальним акордом став Гала-концерт фестивалю. Він став яскравим, величним, видовищним дійством.

Виступ «Любистка» був високо оцінений журі. Завдяки відданості учасників хору українській пісні та професійності керівника Лариси Григораш, колектив отримав найвищу нагороду фестивалю-конкурсу.

«Від усього колективу висловлюю щиру вдячність профкому ВП ЮУАЕС, особисто голові профкому Сергію Сніткову за допомогу в організації поїздки, за чуйність, людяність і розуміння», - зазначає керівник колективу.