Калейдоскоп спортивних новин

П'ятниця, 14 Червень, 2019 - 10:28

ПЛАВАННЯ

Представники відділення плавання спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС завоювали 7 медалей у змаганнях 2-го етапу «Ліги плавання України» серед дівчаток 2008 р.н. і юнаків 2007 р.н. і молодших, які проходили з 1 по 3 червня у Львові і зібрали понад 900 учасників з усіх регіонів країни.

Досягнення южноукраїнських спортсменів такі: 1 місця - В'ячеслав Журавльов, 100 м брас (2007 р.н.) і Михайло Зруйнований, 50 м брас (2010 р.н.); 2 місця - В'ячеслав Журавльов, 200 м брас, 50 м брас і Максим Волошин, 50 м брас (2009 р.н.); 3 місця - Михайло Зруйнований, 200 м брас і Ольга Філімонова, 100 м на спині (2010 р.н.).

Бажаємо плавцям успішного виступу і на третьому етапі «Ліги плавання України», який пройде в жовтні 2019 р. у м. Харкові.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Успішним став старт на Чемпіонаті України з плавання для спортсменів більш старшої вікової групи: дівчата 2006-2007 р.н. і юнаки 2005-2006 р.н.

Змагання проходили у м. Бровари Київської області з 5 по 7 червня і виявилися результативними для южноукраїнських плавців: 2 місце - Роман Шепель, 400 м вільний стиль (2005 р.н.), 3 місце - Поліна Зубрич, 200 м на спині (2007 р.н.).

Крім результатів на цих дистанціях, южноукраїнці показали гідний час і в інших видах програми, увійшовши до десятки кращих спортсменів Чемпіонату України у своїй віковій групі: 6 місця - Роман Шепель, 200 м вільний стиль і Поліна Зубрич, 50 м на спині; 7 місце - Роман Шепель, 400 м комплексне плавання; 8 місце - Поліна Зубрич, 100 м на спині; 9 місця - Роман Шепель, 100 м вільний стиль, а також Данило Каленчук, Максим Погодаєв і Роман Шепель в естафеті вільним стилем.

Час, показаний Поліною Зубрич на дистанції 50 м на спині - 33.48 с, дозволив їй виконати норматив кандидата в майстри спорту України.

Вітаємо з успішним виступом всіх наших спортсменів ВП ЮУАЕС і тренерів-викладачів відділення плавання Л.Суворкіну, Т.Коломійчук і О.Дозорцеву.

 

БОКС

Команда спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС завоювала 6 медалей на Міжнародному турнірі з боксу, присвяченому Дню захисту дітей, який проходив з 3 по 8 червня в с. Щасливцеве Генічеського району Херсонської області.

1 місце - Микита Клебан (в.к. до 30 кг), 2 місце - Олексій Михайлов (в.к. до 32 кг), 3 місця - Богдан Дмитренко (в.к . до 40 кг), Максим Колесник (в.к. до 32 кг), Олександр Скорченко (в.к. до 40 кг) і Ростислав Отношенко (в.к. до 40 кг).

У змаганнях взяли участь 159 боксерів з міст України, Республіки Молдова та Азербайджану.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі Г.Колесник і М.Борець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

З 24 по 26 травня на березі Південного Бугу біля с. Іванівка Миколаївської області проходив 35-й Міжнародний турнір зі спортивного орієнтування «Кубок Партизанської іскри» на призи ППО ДП «НАЕК« Енергоатом».

240 спортсменів з різних регіонів України та Республіки Молдова протягом трьох днів боролися за Кубок в індивідуальних гонках і в естафеті.

За підсумками змагань в загальнокомандному заліку серед 22 команд: 1 місце - СК «Олімп» м.Южноукраїнськ, 2 місце - команда збірної м.Одеси, 3 місце - команда збірної м. Дніпро.

В особистому заліку южноукраїнські спортсмени посіли відповідні місця в різних вікових групах: 1 місця - Христина Мохова (група Ж-14), Олексій Захарченко (група М-14), Світлана Ніколаєнко (група OPEN), Вадим Янголь, Станіслав Кучмій, Олексій Захарченко (естафета М-12); 2 місця - Олександр Свидницький (група діти), Михайло Ладанюк (група М-10), Станіслав Кучмій (група М-12), Лілія Овчаренко (група Ж-16), Ірина Бінюк (група Ж-21), Віра Тищенко (група OPEN), Вадим Свидницький, Максим Кондратевіч, Назар Дунаєвський (естафета М-14), Христина Мохова, Віталіна Бистрика, Валерія Черкашина (естафета Ж-14), Ірина Бінюк, Альона Тодосенко, Тетяна Андросова (естафета Ж); 3 місця - Тимур Нікітченко (група М-10), Владислав Балог (група М-12), Євгенія Драгой (група Ж-12), Павло Паталашко (група М-21А) та Альона Трещак (група OPEN).

Адміністрація спорткомплексу «Олімп» і тренерсько-викладацький склад висловлюють подяку ППО ДП «НАЕК «Енергоатом» за надану фінансову підтримку в організації змагань, які об'єднують людей різних поколінь в єдиному прагненні до здорового способу життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Южноукраїнські борці привезли з Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам'яті В.Е.Брунько, який відбувся 24 травня в м Вараш Рівненської області, 6 медалей різного ґатунку.

1 місце - Денис Моргун (в.к. до 32 кг), Захар Нужин (в.к. до 35 кг), Євген Богдан (в.к. до 41 кг) ; 2 місця - Микита Шульга (в.к. до 41 кг) і Єгор Переута (в.к. до 75 кг); 3 місце - Лев Зорін (в.к. до 30 кг).

Завданнями турніру було не тільки підвищення спортивної майстерності, а й зміцнення дружніх відносин між спортсменами міст-супутників АЕС.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4-5 червня «олімпівці» ВП ЮУАЕС взяли участь в Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, який пройшов у м Каушани (Молдова).

Для южноукраїнських борців греко-римського стилю це були перші змагання за межами України. Однак хлопці, незважаючи на хвилювання, гідно виступили на цьому турнірі.
Результатом южноукраїнської команди стали 4 медалі змагань: 2 місце - Денис Моргун (в.к. до 32 кг), 3 місця - Кирило Клопов (в.к. до 26 кг), Владислав Величко (в.к. до 32 кг) і Захар Нужин (в.к. до 35 кг).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наступним стартом «олімпівців» стала участь у Всеукраїнському турнірі, який відбувся 7-8 червня в с. Пелагіївка Новобузького району Миколаївської області.

За підсумками виступу вихованців ККСС «Олімп» їхня спортивна скарбничка поповнилася ще 10 медалями: 1 місця - Денис Моргун (в.к. до 32 кг) і Максим Кисенко (в.к. до 22 кг); 2 місця - Максим Сулімов (в.к. до 22 кг), Кирило Райкін (в.к. до 24 кг), Владислав Величко (в.к. до 32 кг), Євген Богдан (в.к. до 42 кг) і Єгор Переута (в.к. до 68 кг); 3 місця - Захар Нужин (в.к. до 35 кг), Ярослав Тимко (в.к. до 32 кг) та Станіслав Подібний (в.к. до 29 кг).

Приємним фактом для южноукраїнської команди стало урочисте закриття змагань,
у ході якого тренеру-викладачу спорткомплексу «Олімп» ВП ЮУАЕС Б. Карая була вручена Подяка Міністерства молоді та спорту України за значний внесок у розвиток фізичної культури і спорту в Миколаївській області та пропаганду здорового способу життя.

Попереду у хлопців літні навчально-тренувальні збори, що включають у себе дворазові тренування і активний відпочинок. Один зі зборів пройде з 10 червня по 10 липня на базі спорткомплексу «Олімп» і другий двотижневий збір - в серпні в с. Верховина Івано-Франківської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФУТБОЛ

25-26 травня в смт. Вікна Одеської області відбулася відкрита першість Одеської області з міні-футболу серед юнаків 2011-2012 р.н.

Миколаївська область на цих змаганнях була представлена юними спортсменами команди СК «Олімп» ВП ЮУАЕС під керівництвом тренера-викладача С.Яроховіча, які виграли 4 гри у своїх суперників і впевнено вийшли у фінал, де обігравши з рахунком 3: 1 команду «Фаворит» (г. Подольск), зайняли 1 місце.

Спробувати свої сили в змаганнях приїхали 8 команд з 3 областей України: Одеської, Миколаївської та Кіровоградської.

Радості команді додав ще й той факт, що володарем Кубка «Кращий нападник турніру» став гравець южноукраїнської команди - Кирило Гладкий, який забив 9 голів у ворота суперників.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Закінчився Чемпіонат Миколаївської області з футболу серед юнацьких команд 2005-2006 р.н. і 2003-2004 р.н.

Протягом усього футбольного сезону (з вересня 2018 по червень 2019), дві команди СК «Олімп» цих вікових груп брали участь у 10 календарних іграх північної зони і обидві команди вийшли в фінальну частину змагань.

8 червня в смт Березнегувате відбувся фінал змагань серед юнаків 2005-2006 р.н.
Команди виявилися рівними за технічною майстерністю. У півфіналі «олімповці» боролися за перемогу з командою СДЮСШОР м.Миколаїв. Основний час закінчився з рахунком 0: 0 і лише пенальті дозволили виявити переможця цього матчу: 3: 2 на користь миколаївців.

У матчі за 3 місце южноукраїнці виграли у команди однолітків ДЮСШ смт. Новий Буг і стали бронзовими призерами Чемпіонату Миколаївської області сезону 2018-2019 рр.

12 червня в м.Миколаєві відбувся фінал серед юнаків 2003-2004 р.н. «Олімпівці» порадували, завоювавши бронзові медалі Чемпіонату і у цій віковій категорії.

Вітаємо хлопців та їхнього тренера-викладача С.Яроховича і бажаємо успіху в наступному футбольному сезоні!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Катерина Спанчак, завідувачка відділом ККСС «Олімп»

Теги: