На Южно-Українському енергокомплексі побували вихованці дитячого туристичного табору

П'ятниця, 21 Червень, 2019 - 10:14

Вихованці дитячого наметового табору, організованого однією з турфірм на хуторі Львів у Первомайському районі Миколаївської області, 19 червня вкотре побували з екскурсією на об’єктах Южно-Українського енергокомплексу. Діти з Миколаєва, Одеси, Маріуполя, Кривого Рогу, Нікополя та інших міст скористалися близькістю до унікального енергооб’єкту та можливістю побачити його на власні очі. Всі вони - учасники дитячої еколого-виховної програми «Мандрівник-еколог», спрямованої на забезпечення всебічного розвитку особистості і формування трепетного, шанобливого ставлення до природи.

З огляду на специфіку групи дітей, які прибули, співробітники інформцентру ВП ЮУАЕС Олена Болотських і Світлана Дідик вирішили об’єднати два формати роботи зі школярами, які застосовуються в рамках проектів «АЕС відкрита дітям» і «Енергоквест». Крім пізнавальної гри для дітей була організована оглядова екскурсія основними об’єктами енергокомплексу - Южно-Українською АЕС, Ташлицькою ГАЕС і Олександрівською ГЕС, меморіальним комплексом та історичним музеєм міста атомників.

За словами аніматора табору Світлани Жегунової, співробітникам інформцентру АЕС знову вдалося здивувати її. Минулоріч вона вже супроводжувала своїх вихованців, для яких проводився «Енергоквест», і тоді була приємно вражена цією формою роботи з дітьми. Цього разу програма цілком оновилася. Нині діти отримують корисні відомості про роль електроенергії в побуті. «Відповідаючи на запитання в ігровій формі, більше шансів закріпити отримані знання. Вони дійсно цікаві та корисні не лише дітям, а й дорослим. Люди часто не замислюються над тим, скільки енергії споживає побутова техніка та різні гаджети, над тим, як раціональніше їх експлуатувати з точки зору енергозбереження. А екскурсія енергокомплексом дозволяє отримати уявлення про те, як виробляється така потрібна всім нам електроенергія», - підкреслила Світлана Жегунова.