Молоді працівники ЮУАЕС – у числі переможців і призерів конкурсу наукових доповідей

Середа, 12 Червень, 2019 - 14:19

Молоді працівники Южно-Української АЕС Олександр Найдьон, Олена Твердохліб, Олексій Гончаренко увійшли до числа переможців та призерів XI конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників ДП «НАЕК «Енергоатом».  Його завершальний етап відбувся 6-7 червня в Києві.  Традиційно він проходив за двома напрямками – виробничим і соціально-профспілковим.

У виробничому напрямку переможцем став представник Запорізької АЕС Сергій Панчик. Южноукраїнець Олександр Найдьон став другим, розділивши «срібло» з Анною Кучмій з Нетішина. На третьому місці також одразу двоє учасників: Денис Молчанович  (Рівненська АЕС) і Юрій Філонич (Науково-технічний центр НАЕК).

У соціально-профспілковому напрямку перше місце посіла представниця южно-українського майданчика Олена Твердохліб. На другому – також южно-українець Олексій Гончаренко та представник Дирекції НАЕК «Енергоатом»  Данило Лавренов. Третьою в цьому напрямку стала Анна Скороспєлова з м. Енергодар.

Доповідь южноукраїнки інженера з охорони праці ОРК «Іскра» Олени Твердохліб була присвячена  аналізу схем утримання молодих фахівців ДП ​​«НАЕК «Енергоатом». На сьогодні проблема соціального забезпечення молодих працівників - одна з найбільш гострих тем. У роботі представлено проект доповнення до колективного договору ДП «НАЕК «Енергоатом» «Про роботу з молодими фахівцями». Учасниця розглянула способи утримання молодих працівників Компанії, запропонувала варіанти вирішення проблеми відтоку молодих кадрів, надала порівняння декількох видів матеріальної допомоги, навела можливу вартість реалізації, проаналізувала переваги та недоліки цього виду  заохочення.

Олена Твердохліб поділилася своїми емоціями після конкурсу: «Після закінчення станційного етапу конкурсу я трохи допрацювала свою доповідь з урахуванням порад членів журі. Робота моя  цього року, на мій погляд, стала глибшою, в ній аналітика переважала  над емоціями, і я рада, що вона отримала серйозну оцінку журі».

Розповіла Олена і про своє враження щодо робіт інших учасників конкурсу, її конкурентів: «У соціально-профспілковому  напрямку взагалі були цікаві теми. Важливу тему  про інформаційні фейки та методи протидії їх впливу підняла учасниця з Запорізької АЕС Анна Скороспєлова.  Цікавою також була робота Данила Лавренова, представника Дирекції НАЕК «Енергоатом».  Його доповідь була присвячена інноваційному потенціалу персоналу, а саме - його розвитку та мотивації людей на інновації. Данило запропонував створити принципову схему заохочення і втілення в життя інновацій у Компанії, зокрема, розробити положення, в якому прописати кілька кроків стимулювання працівників-новаторів. Головною мотивацією новатора має стати те, що в разі схвалення пропозиції спеціальною комісією на станції, він зможе взяти участь у втіленні своєї ідеї в життя, а в разі неприйняття його пропозиції - отримати мотивоване пояснення такої відмови». 

Олена Твердохліб  радить молоді Енергоатома брати участь у конкурсі наукових доповідей,  адже це шанс показати себе, викласти та бути впевненим, що будуть почуті твої думки про поточний стан справ на підприємстві, де ти працюєш.