Вихованці студії «Декор» Палацу культури ЮУАЕС стали призерами Міжнародного проекту

П'ятниця, 7 Червень, 2019 - 15:59

Вихованці студії «Декор» Палацу культури ВП ЮУАЕС стали призерами Міжнародного дитячого Українсько-Словенського проекту «Подорож Україною». Його організаторами виступили Громадська організація Центр розвитку «Європейський стандарт» (Україна) та Українська культурно-освітня організація «Рукавичка» (Словенія).

Загалом участь у проекті взяли більше чотирьохсот дітей з Миколаївської області. У своїх роботах вони відображали неповторність краєвидів Батьківщини. Серед учасників – 12 вихованців студії «Декор», що діє у Палаці культури ВП ЮУАЕС. Роботи шістьох з них були відібрані для виставки в Словенії. Автори двох малюнків - Катерина Щербик та Вікторія Чеботарьова - відзначені подяками Миколаївської облдержадміністрації за перші місця. Грамотами за участь у проекті відзначено Карину Лях та Катерину Щербик. Керівника студії «Декор» Валентину Волошину було відзначено подякою облдержадміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток дитячої художньої творчості та сприяння розвитку дружніх стосунків між слов’янськими народами.

«Головною ідеєю проекту була творча презентація України. Презентаційний фільм, у якому через дитячі малюнки відображені мальовничі місця країни, було продемонстровано 22 травня в столиці Словенії у місті Любляна. Там же на виставці було представлено кращі дитячі роботи», - розповідає Валентина Волошина.

Урочисте нагородження переможців усіх номінацій проекту «Подорож Україною» та перегляд однойменного фільму відбулися 4 червня в будівлі Миколаївської обласної ради. У заході взяли участь Повноважний міністр, Тимчасовий повірений у справах Словенії в Україні Матея Крачун і помічник з питань публічної дипломатії Республіки Словенія в Україні Інга Ярова. Почесні грамоти Миколаївської обласної ради переможцям усіх номінацій вручив заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.

Проект реалізовувався за підтримки Посольства України в Республіці Словенія, Посла України в Республіці Словенія Михайла Бродовича, Посольства Республіки Словенія в Україні, Миколаївської обласної ради.