Представники южноукраїнського відокремленого підрозділу УкрЯТ взяли участь у конференції організації

Вівторок, 4 Червень, 2019 - 16:44

Українське ядерне товариство підбило підсумки двох років роботи. Конференція організації  відбулася 30 травня в Києві. У числі делегатів були представники южноукраїнського відокремленого підрозділу УкрЯТ.  

Під час звітно-виборчого засідання обговорювалися результати діяльності Товариства, зокрема, налагодження та розвитку співробітництва з іноземними інституціями, розширення просвітницької та інформаційної роботи серед молоді та громад зон спостереження АЕС, а також залучення фахівців УкрЯТ до експертної роботи на підприємствах атомно-промислового комплексу України.

Звітуючи про діяльність секретаріату Товариства, виконавчий секретар УкрЯТ Данило Лавренов проінформував присутніх про заходи інформаційно-просвітницького, державницького, організаційного та міжнародного напрямків, які були реалізовані силами керівництва та відокремлених підрозділів Товариства. Данило Лавренов подякував присутнім за активну роботу та громадську позицію членів УкрЯТ протягом минулих двох років і закликав до розвитку ядерної галузі: «Я хочу подякувати всім членам Правління УкрЯТ, хто сьогодні присутній тут, а також всім членам нашого Товариства, які активно долучаються до нашої роботи та мають небайдужу громадську позицію. Наша спільна робота демонструє, що у членів нашого Товариства є стійке непохитне переконання в тому, що ядерна галузь має перспективне майбутнє».

До виступу також були запрошені представники відокремлених підрозділів організації, які поділилися досвідом втілення багатьох проектів, що реалізуються у регіонах розташування підприємств атомної енергетики та промисловості. Під час виступів делегати також запропонували залучити Українське ядерне товариство до моніторингу стану та оцінки показників безпеки й експлуатації на АЕС, розширення напрямків профорієнтаційної роботи, реалізації просвітницьких проектів серед студентства з метою популяризації профільних для галузі професій, а також створення централізованої бази даних проектів відокремлених підрозділів УкрЯТ для поширення позитивного досвіду.

На завершення ІІ Конференції УкрЯТ було затверджено новий склад Правління, до якого увійшли 47 представників Товариства, а також переобрано президента, виконавчого секретаря та ревізійну комісію терміном на 2 роки.

За матеріалами УкрЯТ

Теги: