На южно-українському майданчику пройшли чергові оглядові курси для працівників Дирекції НАЕК «Енергоатом»

Понеділок, 3 Червень, 2019 - 12:47

На Южно-Українському енергокомплексі з 29 по 31 травня проходили чергові оглядові курси для фахівців структурних підрозділів НАЕК «Енергоатом».

 Вже стало доброю традицією для працівників Дирекції Компанії відвідувати майданчики підприємств атомної галузі. На южно-українському майданчику у травні побували 6 фахівців, які отримали інформацію про роботу енергетичного комплексу, зокрема, трьох його складових - Южно-Української АЕС, Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС.

Під час екскурсій вони прослухали лекцію про діяльність ВП ЮУАЕС та оглянули макети обладнання в інформаційному центрі підприємства,  відвідали машзали та повномасштабні тренажери блочних щитів управління 1 і 2 черг АЕС, відкритий розподільчий пристрій 330 кВ, Олександрівську гідро- та Ташлицьку гідроакумулюючу електростанції. На будівельному майданчику бризкальних басейнів представники дирекції Енергоатома ознайомилися з ходом реалізації масштабного проекту «Реконструкція системи технічного водопостачання. Робота блоків 1...3 на Ташлицькому водосховищі та бризкальних басейнах Южно-Української АЕС».

Багато хто з  членів делегації відвідав Южно-Український енергокомплекс уперше, тому зрозумілою була їхня професійна зацікавленість та широкий спектр питань, на які вони отримали вичерпні відповіді від фахівців енергокомплексу.

Розповідаючи про свої враження від поїздки, економіст І категорії відділу супроводу міжнародних кредитних угод департаменту розрахункових і кредитних операцій дирекції з фінансів та бюджетування Ігор Старчик зазначив: «Враження досить позитивні. Мені сподобалася станція, сподобалось місто. Я вважаю, що є сенс у проведенні таких курсів, тому що представники Дирекції, котрі ніколи не бачили АЕС,  повинні мати уявлення про те, як вона працює. То я в минулому році поїхав на ЗАЕС, в цьому році побачив Южно-Українську станцію і відповідно, тепер розумію як вони працюють, яка це відповідальність і наскільки це важливо для нашої країни. В моїй повсякденній роботі це мені допоможе, тому що я працюю як фінансист з деякими проектами, які вже впроваджуються на станціях».