Южно-Українські атомники відвідали підшефних напередодні Дня захисту дітей

П'ятниця, 31 Травень, 2019 - 16:09

Представники колективу Южно-Українського енергокомплексу 30 та 31 травня побували на дитячих святах у двох комунальних закладах міста-супутника ЮУАЕС - відділенні комплексної реабілітації дітей з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування населення та Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. У перебігу заходів,  присвячених Дню захисту дітей, атомники привітали своїх підшефних і вручили їм подарунки.

Пісні, веселі конкурси, зустріч з улюбленими мультяшними героями та дорослими шефами з різних міських підприємств та організацій – у ці дні діти сповна відчули прийдешнє літо, увагу та піклування оточуючих.

Атомники для вихованців названих дитячих закладах – не просто гості, вони давно перейшли до розряду добрих друзів.  Бо працівники підприємства намагаються бути поруч не лише в свята. Благодійні акції «Збери дитину до школи» та «Здійсни дитячу мрію», ремонти споруд та комунікацій, допомога в опорядженні території, організація дитячого відпочинку - це та багато іншого у переліку добродійних справ енергетиків. Серед найактивніших помічників дітей - працівники цеху вентиляції та кондиціонування повітря, служби якості, будівельно-монтажного управління та інших підрозділів енергетичного комплексу на Південному Бузі. Веселі квести їм організовують в управлінні інформації та громадських зв’язків ВП ЮУАЕС.

«Нізащо в світі ми б не впоралися, якби не мали таких друзів-помічників, таких щедрих людей - працівників Южно-Української атомної електростанції, які завжди з нами поруч. Іноді нам здається, що встановлення нової альтанки для дітей чи монтаж нової тротуарної плитки так і залишаться нашими мріями. Але ви вирішуєте ці питання протягом дня.  А вже за тиждень ми не можемо намилуватися вашою роботою», - каже директор Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Ярослава Мельник, звертаючись до працівників енергокомплексу. Вони ж, у свою чергу, роблять усе, щоб дитячі посмішки на обличчях вихованців закладів для діток з інвалідністю та дітей, які потрапили у складні життєві обставини, з’являлися якомога частіше, а не лише в дні свят.

            На фото:

1 – вітаємо гостей свята,

2,3,4,5,6,7,8,9,10 – шефи за роботою.

Теги: