На третьому енергоблоці Южно-Української АЕС стартував планово-попереджувальний ремонт

Четвер, 16 Травень, 2019 - 02:23

Третій енергоблок Южно-Української АЕС 16 травня о 01 год. 54 хв. відключено від енергосистеми України для проведення капітального планово-попереджувального ремонту тривалістю 186 діб. До виконання заплановано низку капітальних та поточних ремонтів, експлуатаційний контроль металу, технічне опосвідчення та випробування обладнання. У переліку реконструктивних робіт – заходи Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки, а також заходи, спрямовані на продовження строку експлуатації енергоблока. Тривалість ремонту визначають роботи з заміни конденсатора турбіни та конденсаторів турбоживильних насосів. Для бистрохідних турбін типу К-1000-60/3000 така робота виконуватиметься вперше в Україні.

Енергоблок №1 Южно-Української АЕС працює в заданому режимі без зауважень. На енергоблоці №2 триває щорічний плановий ремонт з перевантаженням палива.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС знаходиться на рівні природних фонових значень, які були заміряні до пуску атомної станції. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищують встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном 0-800-500-107 безкоштовної «гарячої лінії» та за телефоном-автовідповідачем (05136)2-29-93.