Калейдоскоп спортивних новин

Субота, 11 Травень, 2019 - 12:12

ШАШКИ

Колишній вихованець ККСС «Олімп» В’ячеслав Новицький у складі збірної України взяв участь у молодіжному Чемпіонаті Європи, що проходив з 25 квітня по 5 травня у м. Кранево (Болгарія).

В активі Новицького три медалі. Він посів 2-е місце у «швидкій грі», 3-є у «класичній грі» та 3-є у «блискавичній грі». Такий успіх на Чемпіонаті Європи став для В’ячеслава перепусткою на Чемпіонат Світу з шашок-64, який відбудеться восени 2019 року.

Нагадаємо, В’ячеслав Новицький займався у секції шашок ККСС «Олімп» під керівництвом тренера Г. Мітченка. Зараз він – аспірат Харківського національного університету радіоелектроники.

На фото: В’ячеслав Новицький на 2 сходинці п’єдисталу на Чемпіонаті Європи з шашок-64 у Болгарії

КАРАТЕ

Команда юних спортсменів секції карате ККСС «Олімп» під керівництвом тренера-викладача О.Вітковського взяла участь у другому відкритому Кубку Європи з Шин-карате серед дітей, юнаків та юніорів. Змагання проходили 4 травня у м. Ельч-Ласковице (Польща).

Южноукраїнські спортсмени виступали у трьох видах програми: кіокушин карате, семи-поінт контакт і фуллконтакт. Загальний результат – 11 золотих, 4 срібні і 1 бронзова медаль.

Адміністрація ККСС «Олімп» та тренери вдячні профспілковому комітету ДП «НАЕК « Енергоатом» за фінансову підтримку в організації поїздки.

На фото: вітальна листівка для юних каратистів

На фото: призери і переможці Кубку Європи з Шин-карате

ПЛАВАННЯ

25 медалей – такий здобуток команди южноукраїнських плавців на Чемпіонаті Миколаївської області з плавання серед юнаків, юніорів та молоді. Змагання проходили 6-7 травня в обласному центрі.

В активі плавців южноукраїнської команди 8 медалей -за перше місце, 6 - за друге і 11 - за третє. За підсумками цих змагань сформована команда Миколаївської області, яка братиме участь в Чемпіонаті України. До збірної області загалом увійшло 14 спортсменів різного віку, які займаються в секції плавання ККСС «Олімп».

На фото: вітальна листівка для призерів Чемпіонату Миколаївської області з плавання

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Вихованці секції греко-римської боротьби ККСС «Олімп» взяли участь у Всеукраїнському турнірі «Орлятко-2019», який проходив 3-4 травня в м. Тернопіль. Юні южноукраїнські спортсмени привезли зі змагань 3 медалі.

У ваговій категорії до 29 кг найкращим був Владислав Величко. Він впевнено виграв 6 поєдинків і став чемпіоном змагань, отримавши заслужене золото. Срібло вибороли Марк Яцюк та Кирило Райкін. Юні борці виграли по 5 зустрічей і поступились лише по разу. Загалом, результат непоганий, враховуючи, що у турнірі брало участь 270 спортсменів.

На фото: учасники Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби в Тернополі з тренером Б.Карая

Катерина Спанчак, завідувачка відділом ККСС «Олімп»