У Раді ветеранів ЮУАЕС стартувала благодійна акція до Дня Перемоги

Понеділок, 6 Травень, 2019 - 16:07

У Раді ветеранів ВП ЮУАЕС стартувала благодійна акція до Дня Перемоги. Матеріальну допомогу отримують ті, на долі кого позначилась Друга світова війна. Це учасники бойових дій, вдови загиблих, учасники та діти війни.

«Матеріальну допомогу до Дня Перемоги ми видаємо згідно з положенням, яке діє в нашій організації, – інформує голова Ради ветеранів ВП ЮУАЕС Микола Сидоров. – Кошти надходять за рахунок добровільних відрахувань з заробітної плати персоналу ВП ЮУАЕС. Цього року учасниками  акції «Ветеран» стали 54% працівників енергокомплексу. Щомісяця на наш рахунок надходить понад 43 тисячі гривень. Для таких масштабних акцій, як нині, нам доводиться трохи акумулювати гроші, адже витрачено буде 45 тисяч 600 грн. Крім цього, ми ще надаємо матеріальну допомогу на лікування, навідуємо хворих у стаціонарі лікарні. Сума виданих коштів до свята може не така значна, але це свого роду прояв поваги до ветеранів».

Сьогодні на обліку ветеранської організації ВП ЮУАЕС перебуває троє учасників бойових дій, п’ятеро учасників Великої Вітчизняної війни, одна вдова загиблого та 388 осіб, які мають статус «дитини війни». Учасники бойових дій отримають по 500 грн, учасники війни - по 300 грн, решта - по 100 грн.

6 травня – перший день акції. Триватиме вона протягом усього травня. Видача коштів здійснюється щопонеділка та щочетверга з 9.00 до 12.00 у Раді ветеранів ВП ЮУАЕС.