Калейдоскоп спортивних новин

П'ятниця, 3 Травень, 2019 - 10:25

ПЛАВАННЯ

Команда плавців з Южноукраїнська у складі 23 спортсменів завоювала 42 медалі на VI традиційному турнірі «Юна енергетична хвиля». Змагання проходили 18-19 квітня в місті-супутнику Хмельницької АЕС Нетішин.

В активі юних плавців южноукраїнської команди 17 медалей за перше місце, 15 за друге і 10 за третє. Організатори стверджують, що змагання проводять як з метою підвищення спортивної майстерності, так і для налагодження дружніх стосунків  між спортсменами з міст-супутників атомних електростанцій України. Для дітей також провели цікаву екскурсію.

На фото: переможці та призери Всеукраїнського турніру з плавання «Юна енергетична хвиля».

На фото: вітальна листівка для призерів.

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

На Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування, що проходив у Сумах з 18 по 21 квітня, Миколаївську область представляла команда з Южноукраїнська.

Серед 443 учасників з 18 регіонів країни спортсмени ККСС «Олімп» ЮУАЕС вибороли 3 місце в естафеті (група Х-12).  В особистому заліку на дистанції спринт Олексій Захарченко посів перше місце і став чемпіоном України.

Двоє спортсменів ККСС «Олімп» за підсумками змагань, що проходили минулого року, увійшли до збірної команди України і представляють нашу країну на Чемпіонаті Світу зі спортивного орієнтування серед школярів. Змагання проходять з 2 по 5 травня у м. Отепя (Естонія).

На фото: бронзові призери Чемпіонату України в естафеті (зліва направо) Станіслав Кучмій, Максим Балог, Вадим Янголь.

На фото: Олексій Захарченко(в центрі), переможець Чемпіонату України на дистанції спринт.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Призерами повернулись додому всі южноукраїнські гімнастки, які брали участь у Всеукраїнському турнірі «Надія 2019». Він проходив у Харкові з 17 по 19 квітня.

Дев’ять юних грацій віком від п’яти до вісімнадцяти років демонстрували свою майстерність у вправах зі скакалкою, обручем, м’ячем, стрічкою, булавою та без предмета. Кожна з дівчат виборола медаль. Золото отримали : Уляна Бузницька (2014 року народження), Дар’я Ніколайчук (2009 р.н.),  Вероніка Бровкова (2007 р.н.). Срібло у Марини Сіроченко  (2003 р.н.), Дар’ї Молдован (2009 р.н.), Римми Юдової (2009 р.н.). Бронзу здобули Марія Ніколайчук (2010 р.н.), Вікторія Кравченко (2011 р.н.), Валерія Єрмакова (2001 р.н.).

На фото: призери та переможці Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики з тренером-викладачем А Сіроченко.

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

11 медалей – такий здобуток спортсменів секції греко-римської боротьби ККСС «Олімп» на Всеукраїнському турнірі серед молодших юнаків.

Змагання проходили у сусідньому Вознесенську 27 квітня. Вони зібрали 165 учасників, які виборювали першість у п’яти вікових категоріях. Загальний результат южноукраїнської команди – 5 золотих, 3 срібні та 3 бронзові медалі.

Перші місця завоювали: Марк Яцюк (вагова категорія до 29 кг), Владислав Величко (в.к. до 31 кг), Захар Нужин (в.к. до 35 кг), Олексій Чемшит (в.к до 38 кг), Артем Йоні (в.к. до 40 кг). Другу сходинку п’єдесталу посіли Максим Кисенко (в.к. до 23 кг), Кирило Клопов (в.к. до 25 кг), Валерій Ковальчук (в.к. до 29 кг). На третьому місці Єгор Осипенко (в.к. до 23 кг), В’ячеслав Рожок (в.к до 29 кг), Тимур Сорочкін  (в.к. до 42 кг).

На фото: юні призери Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби, тренери Б Карая, Д.Чебанов та батьки.

БАСКЕТБОЛ

Насиченим спортивними баталіями для юних баскетболістів «Олімпу» видався квітень. У зональних відбіркових змаганнях юнацької баскетбольної ліги Миколаївської області у двох вікових групах з трьох южноукраїнські спортсмени вийшли у фінал. Наступний етап – боротьба за першість у фіналі. Змагання заплановані на травень, проходитимуть вони в обласному центрі.

На фото: южноукраїнські команди-фіналісти Миколаївської баскетбольної ліги.

Катерина Спанчак, завідувачка відділом ККСС «Олімп»

Теги: