Пройшли чергові змагання 30 Спартакіади Южноукраїнської об'єднаної організації профспілок

Четвер, 2 Травень, 2019 - 16:13

У квітні пройшли змагання за трьома видами спорту Спартакіади-2019.

У армспорті (боротьбі на руках) в п’яти вагових категоріях у особистій першості перемогли Вадим Постельняк (цех теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ)), Віталій Свердликівський (військова частина №3044), Сергій Баранецький, Сергій Захарченко та Олександр Наумович (всі троє з реакторного цеху №1 (РЦ-1)). В командній першості Чемпіонський кубок вибороли представники команди РЦ-1, на другому місці – в/ч 3044 і на третьому – електроцеху (ЕЦ).

У турнірі з волейболу серед жінок у трьох команд на фініші змагань була однакова кількість набраних очок і лише за додатковими показниками було визначено переможців та призерів. Звання чемпіона Спартакіади вибороли волейболістки першого державного пожежно-рятувального загону (1-ДПРЗ), друге місце – автотранспортного господарства (АТГ), третє – електроцеху.

Перемогу в турнірі баскетболістів здобула команда апарату управління, на другому місці – ЦТАВ, на третьому – цех переробки радіоактивних відходів.

Після проведених змагань за дев’ятьма видами спорту в загальнокомандному заліку лідирують команди ЦТАВ, АТГ, енергоремонтного підрозділу та апарату управління.

Змагання за наступним видом спорту - легкою атлетикою - відбудеться 10-12 травня на стадіоні спорткомплексу «Олімп». Початок об 17.30.