Калейдоскоп спортивних новин

Четвер, 18 Квітень, 2019 - 10:37

СПОРТИВНА АЕРОБІКА

13 квітня комбінат культурно-спортивних споруд «Олімп» ВП ЮУАЕС приймав учасників відкритого Чемпіонату Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Україна» зі спортивної аеробіки. У змаганнях взяли участь 285 спортсменок з Одеської, Київської, Черкаської, Волинської та Миколаївської областей. Усього - 35 команд. Місто-супутник ЮУАЕС представляли 46 юних южноукраїнок.

Виступаючи в 4 вікових категоріях, учасниці змагань продемонстрували свою майстерність в таких видах програми як аероденс, танцювальна аеробіка, тріо та групи.

У впертій і безкомпромісній боротьбі в категорії «діти» южноукраїнські дівчата посіли 2 місце (3 команди) та 3 місце (2 команди), у категорії «кадети» - 2 місце (4 команди) і в категорії «юніори» - 2 місце (1 команда) і 3 місце (1 команда).

Федерація України зі спортивної аеробіки та керівництво «ВФСТ «Україна» відзначили відмінну організацію змагань, висловивши вдячність адміністрації спорткомплексу «Олімп» і тренеру-викладачеві секції спортивної аеробіки Т.Балабановій.

На фото: команда ККСС «Олімп» з тренером-викладачем Т.Балабановою

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Насиченим спортивними баталіями для спортсменів «Олімпу» видався і березень. Зокрема, для юних вихованців секції греко-римської боротьби. У березні вони взяли участь у трьох Всеукраїнських турнірах, які відбулися майже одночасно в різних куточках країни: 23 березня в місті Болехів Івано-Франківської області та у Вознесенську Миколаївської, а з 28 по 31 березня - в Харкові.

З Болехова перша южноукраїнська команда повернулася додому з повним комплектом медалей. Чемпіоном змагань, завоювавши золоту медаль, став Кирило Клопов (вагова категорія до 23 кг). Срібним призером у ваговій категорії до 32 кг став Денис Моргун, а бронзовим - Лев Зорін у ваговій категорії до 27 кг.

На фото: команда южноукраїнських борців з тренером-викладачем ККСС «Олімп» Д. Чебановим

 

Зі Всеукраїнського турніру серед молодших юнаків, який відбувся у Вознесенську, друга команда борців «Олімпу» принесла до скарбнички перемог п'ять перших місць і чотири третіх. Таким чином, южноукраїнці-борці, що лідирують у Миколаївській області серед спортсменів цієї вікової категорії, вкотре підтвердили високу майстерність.

Так, перші місця завоювали: Кирило Райкін, 2010 року народження (вагова категорія до 23 кг), Владислав Величко, 2009 р.н. (в.к. до 31 кг), Євген Богдан,  2008 р.н. (в.к. до 38 кг), Олександр Липневий, 2006 р.н. (в.к. до 68 кг) і Єгор Переута, 2007 р.н. (в.к. до 68 кг). Треті місця посіли: Олексій Чемшит, 2009 р.н. (в.к. до 35 кг), Антон Диновський, 2008 р.н. (в.к. до 68 кг), Ярослав Тимко, 2007 р.н. (в.к. до 32 кг) і В'ячеслав Рожок, 2011 р.н. (в.к. до 29 кг).

На фото: команда южноукраїнських борців з тренером-викладачем ККСС «Олімп Б. Карая

 

На Всеукраїнському турнірі «APRIL WRESTLING GAMES – 2019», який проходив у Харкові, «олімпівці» завоювали чотири медалі - одну за перше місце (Владислав Величко, 2009 р.н., в.к. до 30 кг), одне друге (Захар Нужин, 2009 р.н., в.к. до 33 кг) і за два треті місця (Марк Яцюк, 2011 р.н., в.к. до 23 кг і Кирило Райкін, 2010 р.н., в.к. до 25 кг).

ПЛАВАННЯ

Не менш успішно вихованець відділення плавання Олександр Ковальов (2006 р.н.) у складі збірної команди України UA SWIM TEAM представив нашу країну та місто-супутник Южно-Української АЕС і на міжнародній арені. Беручи участь в Міжнародному турнірі з плавання «Otylia Swim CUP 2019», він завоював три медалі.

Дві бронзові нагороди на дистанції 50 м і 200 м брасом і срібло в складі змішаної естафети 4х50 м вільним стилем, у якій брав участь Олександр, стали гідним внеском у спортивну скарбничку української збірної.

Змагання плавців проходили 30-31 березня в польському місті Лодзь. У них взяли участь 850 спортсменів.

На фото: срібні призери Міжнародного турніру - команда змішаної естафети на дистанції 4х50 м вільним стилем; Олександр Ковальов - другий ліворуч

 

35 медалей привезла з Кременчука, де 5-6 квітня проходив 20-й традиційний турнір на Кубок ПАТ «Укртатнафта», команда відділення плавання спорткомплексу «Олімп».

У складі 26 спортсменів южноукраїнські плавці завоювали 19 медалей за перше місце, 11 медалей за друге і 5 - за третє місце.

Приємним є також той факт, що два представники «Олімпу» - Ольга Філімонова та Михайло Зруйнований - стали володарями Кубка кращих спортсменів турніру у віковій групі 2010 р.н.

ХУДОЖНЯ ГІМНАСТИКА

Юні грації «Олімпу» завоювали трохи менше медалей, проте виступили на Відкритому обласному турнірі з художньої гімнастики не менш гідно. На змаганнях, які проходили 29-30 березня в Миколаєві, вони взяли 9 золотих, 10 срібних і 1 бронзову медаль.

Вітаємо дівчат і їх тренерів з перемогами та бажаємо успішного виступу на Всеукраїнському турнірі, який відбудеться 17-18 квітня в м. Харкові.

На фото: призери та переможці відкритого обласного турніру з тренером-викладачем А. Сіроченко

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ

Рекордна кількість учасників - 785 - з 23 областей України та Києва зібрав у Трускавці 21-31 березня навчально-тренувальний збір юнацької та юніорської збірної України зі спортивного орієнтування, який завершився Чемпіонатом України та Міжнародними змаганнями «О-Весна».

Миколаївську область на цих змаганнях представляли 10 спортсменів спорткомплексу «Олімп». Результатом їх виступів на Чемпіонаті України стали 6 завойованих медалей: дві за перше місце і чотири за друге.

Катерина Спанчак, завідувачка відділом ККСС «Олімп»