Вихованка спорткомплексу ЮУАЕС завоювала бронзову медаль на Чемпіонаті України з плавання

Понеділок, 25 Березень, 2019 - 10:04

Бронзову медаль привезла додому з Чемпіонату України з плавання вихованка комплексу культурно-спортивних споруд «Олімп» (діє на базі ВП ЮУАЕС) Поліна Зубрич. Ця перемога на дистанції 200 м на спині стала єдиною в скарбничці збірної команди Миколаївської області та першою за останні шість років зі змагань такого рангу для южноукраїнських спортсменів.

Чемпіонат України з плавання серед юних спортсменів пройшов 1-2 березня у Львові. Він зібрав 378 кращих представників цього виду спорту з 23-х областей України та Києва. Для вікової групи плавців (хлопчики 2005-2006 року народження та дівчатка 2006-2007 р.н.) це був перший офіційний Чемпіонат України.

Серед 12 спортсменів збірної команди Миколаївської області були 8 южноукраїнських плавців спорткомплекса «Олімп» ВП ЮУАЕС, що вкотре підтверджує лідируючі позиції наших земляків у цьому виді спорту.

Імена вихованців відділення плавання ККСС «Олімп», які гідно представляли Україну на міжнародній арені в різні роки, знають усі прихильники плавання. Анна Дзеркаль, Владислав Христос, Сергій Хилько, Євген Рижий, Сергій Бужор, Богдан Плавін і багато інших спортсменів, яких виховали южноукраїнські тренери Свінтицькі, є прикладом для сучасного покоління плавців міста-супутника АЕС.

Сьогодні «Олімп» продовжує виховувати талановитих спортсменів, які, сподіваємося, ще не одноразово заявлять про себе на змаганнях найвищого рангу.

Тренерсько-викладацький склад ККСС «Олімп» висловлює вдячність адміністрації та профспілковому комітету Южно-Українського енергокомплексу за те, що не забувають про молоде покоління южноукраїнців - майбутнє нашої країни.

 

Катерина СПАНЧАК,

завідувачка відділом ККСС «Олімп»