Автопарк ЮУАЕС поповнився новою технікою

Вівторок, 5 Березень, 2019 - 11:04

Парк автотранспортного господарства (АТГ) Южно-Української АЕС поповнився 30 одиницями нової техніки. 1 березня водіям АТГ вручили ключі від спецтехніки, вантажівок і вантажопасажирських машин на базі МАЗ і Ford, а також автомобілів Toyota Camry та ŠKODA. У перших числах березня вся техніка вийшла на лінію.

«Багато років ми не отримували такої кількості нового автотранспорту, - зазначає директор АТГ ВП ЮУАЕС Петро Форостяний. - Уся техніка 2018 року випуску від перевірених і надійних виробників, чию якість було неодноразово підтверджено під час багаторічної експлуатації інших автомобілів. Комфортабельні автобуси будуть задіяні в перевезеннях змінного персоналу АЕС, а спеціальна техніка - в роботах профільних підрозділів підприємства. Наприклад, реанімобіль, закріплений за оздоровчим пунктом, у разі потреби, транспортуватиме тяжкохворих».

За словами керівника автотранспортного господарства, придбання підприємством для АТГ чергової партії нової техніки на суму 59 мільйонів гривень стало вдалим підбиттям підсумків програми закупівель 2018 року. У поточному також заплановано оновлення автопарку на загальну суму більше 70 млн грн. «У перелік техніки, яку планується придбати, також входять автобуси, будівельна та спецтехніка, легкові машини, мікроавтобуси і вантажопасажирські автомобілі. Проте найголовніше в планах підприємства на 2019 рік - облаштування сучасними засобами контролю заправного комплексу, добудова головного корпусу, корпусу стоянки мобільних насосних установок і будівництво двох критих стоянок для автобусів, мікроавтобусів та легкових автомобілів. Не все ми встигнемо виконати в поточному році, але початок цим роботам покладемо», - підкреслив П. Форостяний.

Теги: