У оздоровчому пункті ЮУАЕС запрацював новий термограф

П'ятниця, 1 Березень, 2019 - 09:28

У оздоровчому пункті Южно-Української АЕС запрацював новий сучасний термограф. Придбаний підприємством апарат призначений для підтримки та збереження трудового довголіття жіночого персоналу енергокомплексу. На сьогодні аналогічне обладнання є лише в декількох областях України.

Термограф застосовується під час медичного огляду жінок - працівниць ВП ЮУАЕС. За словами цехового акушера-гінеколога Марини Гладкевич, прилад став істотною допомогою у виявленні новоутворень в молочних залозах на ранніх стадіях, а, отже, дозволяє зберегти здоров'я жінок.

«Я рада, що атомна станція придбала термограф, оскільки його використання дозволяє ефективно і без променевого навантаження на організм проводити діагностику молочних залоз контактним методом. Цей метод - нешкідливий, він вказує на наявність або відсутність захворювань, а також визначає можливість їх розвитку в майбутньому. Результати кожної пацієнтки, яка пройшла термографію заносяться до картотеки для подальшого спостереження та аналізу», - підкреслює М.Гладкевич. Планується, що в перебігу медоглядів термографом перевірять більше двох тисяч робітниць АЕС.

2018 року для відділу охорони здоров'я ВП ЮУАЕС підприємством було придбано також сучасний гематологічний аналізатор і автомобіль швидкої допомоги класу С - реанімобіль.