Калейдоскоп спортивних новин

Четвер, 31 Січень, 2019 - 10:24

ГРЕКО-РИМСЬКА БОРОТЬБА

Вихованець комбінату культурно-спортивних споруд «Олімп» ВП ЮУАЕС Захар Нужин у ваговій категорії до 32 кг став чемпіоном Міжнародного турніру з греко-римської боротьби, присвяченого пам'яті загиблих воїнів АТО.

Змагання проходили 25-27 січня в столичному спортивному комплексі «Меридіан». На них з'їхалися 500 юних спортсменів, які представляли Україну, Молдову, Естонію, Литву та Білорусь. У кожній з вагових категорій було представлено більше 40 учасників. Спортивну честь міста-супутника АЕС захищали 9 представників южноукраїнської школи греко-римської боротьби спорткомплексу «Олімп».

До фіналу дійшли 5 юнаків з Южноукраїнська. Один з них боровся за перше місце та четверо - за третє. У ваговій категорії до 23 кг бронзову медаль завоював Кирило Клопов. Євген Богдан, Олексій Чемшит і Кирило Райкін, програвши в єдиноборствах за 3 місце, стали п'ятими в своїх вагових категоріях.

КАРАТЕ

Тренер-викладач ККСС «Олімп» ВП ЮУАЕС Олег Вітковський в якості інструктора 25-27 січня брав участь у Міжнародному семінарі з фуллконтакт карате, організованому Всесвітньою Спілкою Фуллконтакт Карате, Всесвітньою Організацією Шин Карате та Всесвітньою Федерацією Сіммей-до. Захід проходив у чеському місті Ходів.

Разом з О. Вітковським семінар проводили інструктори з Польщі, Німеччини та Чехії. У ньому взяли участь більше 50 спортсменів. Незважаючи на мовний бар'єр, зустріч пройшла в дружній атмосфері, ставши підтвердженням того, що спорт не має кордонів.

Планується, що 8 березня в Южноукраїнську пройде аналогічний семінар, на якому своїм досвідом і майстерністю поділиться відома кіноактриса та спортсменка, володарка шести чорних поясів з різних видів єдиноборств Синтія Ротрок.

Любителям спорту та карате, зокрема, буде цікаво дізнатися, що Всесвітньою Федерацією сіммей-до ухвалено рішення про проведення в листопаді у місті-супутнику АЕС Кубка Європи з фуллконтакт карате. Це є найвищою оцінкою роботи тренерів ККСС «Олімп» і Миколаївської обласної федерації «Сіммей-до карате».