Інформцентр ЮУАЕС відвідали студенти Університету третього віку

П'ятниця, 18 Січень, 2019 - 16:23

В інформаційному центрі Южно-Українського енергокомплексу 18 січня побували літні южноукраїнці - слухачі факультету «Література та прикладне мистецтво» Університету третього віку. Для них тут провели лекцію про безпечний і екологічно чистий виробіток електроенергії та ролі підприємства в забезпеченні енергонезалежності України. Доповнив дозвілля слухачів Університету майстер-клас з валяння.

Урок валяння в інформцентрі провели давні партнери управління інформації та громадських зв'язків ВП ЮУАЕС - студія «Валяння з вовни» Центру дитячої і юнацької творчості (ЦДЮТ, керівник Олеся Капустян).

За словами соціального працівника комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування м.Южноукраїнська» Наталії Гончар, на базі Університету вже декілька років успішно реалізується програма «Університет третього віку» з навчання осіб пенсійного віку з різних сфер життєдіяльності. Така форма роботи з літніми людьми дає їм можливість безкоштовно отримувати певний рівень знань у літературі, прикладному мистецтві, в царині права, фізичного здоров'я, комп'ютерної грамотності тощо. «У наших студентів великий перелік бажань - що б вони хотіли подивитися і про що дізнатися. Для них ми організовуємо майстер-класи, поїздки, лекції, відвідування басейну та заняття фітнесом. У ЦДЮТ, наприклад, вони вчаться плести з бісеру та шпагату, вишивати, а на екскурсії об'єктами Южно-Українського енергокомплексу з цікавістю дізнаються про сьогоднішню діяльність підприємства, на якому деякі в молодості пропрацювали багато років», - розповідає про активне життя своїх підопічних Н.Гончар.