У ВП ЮУАЕС стартував щорічний медичний огляд працівників підприємства

Четвер, 17 Січень, 2019 - 08:56

У ВП «Южно-Українська АЕС» розпочався щорічний медичний огляд працівників підприємства. Стартувавши 14 січня, він пройде в декілька етапів і завершиться у листопаді. Першими стан свого здоров'я перевірять фахівці енергоремонтного підрозділу, відділу ядерної безпеки, цеху переробки радіоактивних відходів і двох турбінних цехів.

За інформацією начальника відділу охорони здоров'я (ВОЗ) Южно-Українського енергокомплексу Галини Хмілєвської, 2019 року медичним оглядом буде охоплено персонал 32 підрозділів Южно-Українського енергокомплексу.

«Нинішнього року медогляд пройдуть 4102 працівники, зайняті в роботах з особливо шкідливими та шкідливими умовами праці, а також 772 - з нормальними умовами праці, - деталізує Г.Хмілєвська. – Обстеження 95 відсотків з них організовано на базі оздоровчого пункту підприємства. Решта, а це 280 водіїв автотранспортного господарства, пройдуть медичний огляд у комунальному закладі «Южноукраїнська міська лікарня».

Збереження здоров'я та продовження трудового довголіття персоналу - одне з головних завдань ВОЗ ВП ЮУАЕС. Його виконанню сприяє і започаткована 1995 року система медичного страхування працівників. Нині вона успішно функціонує за дольової участі підприємства. Спільним рішенням адміністрації та профспілкового комітету Южно-Українського енергокомплексу кожному працівникові виділено одноразову цільову матеріальну допомогу для збереження здоров’я. Активну фазу укладання договорів було завершено 20 грудня 2018 року. Проте, за домовленістю зі страховими компаніями роботу з укладання договорів медичного страхування на 2019 рік у січні продовжено. На сьогодні їх уже уклали 4734 працівники ВП ЮУАЕС - це 69,6% від загальної кількості персоналу.