Енергетики ВП ЮУАЕС привітали вихованців підшефних шкіл-інтернатів з новорічними святами

Субота, 29 Грудень, 2018 - 11:21

Енергетики Южно-Українського енергокомплексу привітали вихованців Рацинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Вознесенського району та КЗ «Березківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат-ліцей» Кривоозерського району з новорічними святами. Виступаючи в ролі Святого Миколая та Діда Мороза, 19 і 28 грудня відповідно вони подарували дітям одяг, взуття, матеріали для рукоділля, іграшки та солодощі. А творчі колективи Палацу культури атомної станції підготували для дітвори святкову програму.

Благодійна акція зі збору грошей на купівлю одягу, взуття та засобів першої необхідності для дітей, що потрапили в складні життєві умови, на підприємстві стала вже доброю традицією. У нинішньому році для вихованців двох підшефних шкіл - Рацинської та Березківської - атомники зібрали більше 17 тисяч гривень.

Більше 8 тисяч з цієї суми витратили на придбання для вихованців Рацинської школи-інтернату 15 пар дитячого взуття та наборів для рукоділля - чеського бісеру, голок, ниток, п'ялець, тканини. Туди ж доставили взуття та одяг, зібрані атомниками під час благодійної акції. А від адміністрації та профспілкового комітету ВП ЮУАЕС дітям подарували 200 солодких новорічних подарунків.

«Березківській школі-інтернату, крім зібраних речей і смаколиків, ми передали 9 тисяч гривень, - повідомляє подробиці голова профкому цеху теплової автоматики та вимірювань ЮУАЕС Євген Підгурський. - Їх вони витратять на власний розсуд. Наприклад, минулого року за зібрані нами гроші адміністрація школи замінила килимові доріжки в приміщеннях, де перебувають діти. Навіть фотозвіт надсилали».

За словами директора Березківської школи-інтернату Зинаїди Халімон, на подаровані атомниками гроші вони вирішили придбати плазмовий телевізор в майстерню. «Це допоможе викладачеві якісніше проводити навчання», - підкреслює вона і додає, що її вихованці завжди дуже тепло зустрічають гостей з Южно-Українського енергокомплексу. Вона впевнена, що така співдружність дарує обом сторонам позитивні емоції. А святкову атмосферу кожного разу доповнюють щирі посмішки дітей, які до приїзду атомників починають готуватися заздалегідь.

Очолив делегацію атомників, що приїхали до Березківської школи-інтернату під Новий рік, її колишній випускник генеральний директор ВП ЮУАЕС Володимир Лісніченко. Вітаючи вихованців школи з новорічними святами, він разом з головою профспілкового комітету Сергієм Снітковим  побажав дітям міцного здоров'я, щастя та успіхів у навчанні.

Теги: