Спортивний калейдоскоп

П'ятниця, 30 Листопад, 2018 - 13:34

ПАУЕРЛІФТИНГ

У місті Черкаси 17-18 листопада відбувся Чемпіонат та Кубок Української бездопінгової федерації з триборства та жиму. Восьмеро вихованців тренера комбінату культурно-спортивних споруд (ККСС) «Олімп» Олександра Іванова в складі збірної області здобули 10 медалей, у тому числі 7 золотих.

Найбільшого успіху досяг фізорг турбінного цеху №2 ЮУАЕС Олександр Абдулаєв, здобувши три медалі. У триборстві без екіпірування в ваговій категорії до 110 кг з сумою 565 кг у віковій групі «чоловіки 40-44 роки» та в відкритій «абсолютній» категорії він переміг, а в жимі з результатом 152,5 кг став другим, виконавши норматив майстра спорту.

Інша южноукраїнська спортсменка Людмила Іщенко у ваговій категорії до 80 кг серед жінок 55-59 років з результатом 310 кг стала першою та посіла друге місце у відкритій категорії.

Чемпіонами федерації стали також Сергій Прокоф'єв (гімназія, серед юнаків 16-17 років у безекіпірувальному та  в екіпірувальному дивізіонах з результатами 105 та 120 кг відповідно) та Олександр Мушинський (електроцех ЮУАЕС, у триборстві з екіпіруванням з сумою 600 кг). Срібну медаль серед жінок у ваговій категорії до 90 кг в жимі лежачи здобула Євгенія Доротюк (результат 57,5 кг). А Ксенія Сидорова (190 кг) та Валерій Марченко (422,5 кг) показали п'ятий і шостий результат відповідно.

БОКС

21-23 листопада 2018 року в місті Добропілля Донецької області відбувся VIII Всеукраїнський турнір з боксу пам'яті Г.Г. Арутюнова. В змаганнях взяли участь 124 боксера. Вихованці тренера ККСС «Олімп» Геннадія Колесника  Данило Лозан у ваговій категорії до 60 кг став переможцем, а його партнер по команді Олег Вижол у ваговій категорії до 63 кг став другим.