ЦИТАТА ДНЯ

П'ятниця, 30 Листопад, 2018 - 10:39

Представники Новобузького коледжу Миколаївського національного аграрного університету про враження після екскурсії на Южно-Український енергокомплекс:

 

Юрій Степанович Галагуз, завідувач навчально-виробничою практикою коледжу: «Група студентів виявила бажання побувати з екскурсією на Южно-Українській АЕС. Для наших студентів ми їх проводимо регулярно. Учням це цікаво і ми сподіваємось, що в подальшому це стане їм у нагоді, вони працюватимуть за спеціальністю, а можливо, і виникне бажання працевлаштуватися на АЕС. Такі випускники у нас вже є. Це перспективна професія, пов’язана з атомом і енергетикою. Це майбутнє, тому студентам цікаво».

Павло Мурадін, студент 3 курсу, спеціальність монтаж і обслуговування електроустановок:

«Після коледжу я отримаю спеціальність молодшого спеціаліста і хочу піти далі по професії, стати електриком. Сьогодні я дізнався багато нового про будівництво ядерних реакторів, скільки кіловат виробляє атомна станція. Екскурсія дозволяє розширити своє бачення щодо електростанцій в цілому та енергетики України, зокрема».

Антон Козаченко, студент 3 курсу, спеціальність монтаж і обслуговування електроустановок:

«Вразили масштаби підприємства і реактори, їх типи, характеристики, скільки тисяч кіловат кожен з них виробляє щодня і щогодини. Було цікаво і пізнавально. Дізнався про історію – коли побудовано АЕС, коли запущені перші енергоблоки. Як майбутньому електрику було цікаво за що ми можемо відповідати і що можемо зробити в нашій державі, як можемо просувати нашу ядерну енергетику в майбутнє».