Завершено черговий етап Спартакіади Южноукраїнської об’єднаної організації профспілок

Четвер, 1 Листопад, 2018 - 11:10

«Спортивна база комбінату культурно-спортивних споруд (ККСС) «Олімп» ВП ЮУАЕС  30-ти річчя з дня введення в експлуатацію відзначила активно», - наголошує завідувач сектора навчально-спортивної роботи ККСС Олександр Бурцайло. У числі спортивних заходів, організованих ККСС «Олімп» у жовтні, - змагання 29 Спартакіади Южноукраїнської об’єднаної організації профспілок з футзалу (ветерани), волейболу (чоловіки) та пауерліфтингу.

В турнірі з футзалу перемогу здобула команда першого реакторного цеху (РЦ-1). На другому місці футболісти автотранспортного господарства (АТГ). На третьому – команда енергоремонтного підрозділу (ЕРП).

Чемпіоном Спартакіади з волейболу серед чоловіків стала команда АТГ, на другому місці волейболісти електроцеху (ЕЦ) на третьому – команда цеху теплової автоматики та вимірювань (ЦТАВ).

В особистій першості з пауерліфтингу в семи вагових категоріях переможцями стали працівники ЦТАВ Андрій Гріцик з результатом 282,5 кг та Ілля Ліпатов (305 кг), спортсмени ЕЦ Олександр Мушинський (475 кг) і Олексій Пирожок (580 кг), співробітник цеху водоканалізаційного господарства та теплових мереж (ЦВКГтаТМ) Валерій Марченко (410 кг), а також працівники другого турбінного цеху Олександр Абдулаєв (572,5 кг) та енергоремонтного підрозділу Дмитро Ломейко (520 кг). У командному заліку чемпіонський кубок вибороли представники команди ЦТАВ, на другому місці ЕЦ, та на третьому – ЦВКГтаТМ.

Олександр Бурцайло повідомляє: «Після проведених змагань з 15-ти видів спорту лідирують команди ЦТАВ, АТГ та ЕРП. 8 грудня в змаганнях з перетягування канату вони визначать переможців та призерів спартакіади в командному заліку».